Черкасцям подякували за допомогу

Home/Новини/Черкасцям подякували за допомогу

Черкасцям подякували за допомогу

Благодійний вечір подяки днями відбувся в Черкасах. ГО ЛЖВ «Від серця до серця» вирішила публічно подякувати небайдужим черкасцям. За словами організаторів заходу, допомагають організації як місцеві політики і представники бізнесу, так і пересічні містяни.

– Ми проводимо вечір подяки для людей, які протягом року допомагали організації, брали участь у нашій роботі. Ми вирішили зібрати їх усіх разом і показати, що ми зробили завдяки їхній підтримці, – зазначила директор Черкаської благодійної організації ЛЖВ «Від серця до серця» Наталія Несват.

Організатор заходу говорить, що небайдужі містяни допомагали і матеріально, і у прийнятті важливих рішень. Хтось давав кошти, хтось – купував їжу й одяг для нужденних. Наталія Несват розповідає, що спонсорів їхня громадська організація шукає самостійно, але є й ті містяни, які проявляють особисту ініціативу.

Окрім політиків і бізнесменів, особистий благодійний внесок у діяльність організації зробив і соціальний працівник Олександр Чегарьов. Ще шість років тому чоловік почав співпрацювати з ГО ЛЖВ. Нині ж він опікується міськими пунктами обігріву, допомагає соціально адаптовуватись безхатькам.

– У пункті обігріву для безхатьок не було опалення. Я знайшов людей, які посприяли у вирішенні цього питання. Також на Різдво ми зробили цим людям свято: подарували предмети особистої гігієни, влаштували святкову вечерю, – розповів про власну допомогу Олександр Чегарьов.

Чоловік говорить, для того, щоб допомагати іншим не потрібно мати кошти, необхідне – бажання допомоги.

Соціально активним черкасцям ГО ЛЖВ «Від серця до серця» вручила відзнаки. «Орден гарячого серця» отримали Валерій Вишиваний, Андрій Більда, Павло Філіпенко, Світлана Трофімова, Юрій Білець, Олександр Чегарьов, Тетяна Нещадим та Сергій Овчаренко.  Автор: Алла Мороз.

Популяризувати благодійність на цьому заході організаційно допоміг і Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр. Його заступниця, Аліна Кордюк стала неповторною ведучою та створила урочистий фон заходу.

За матеріалами Молодіжного новинного порталу «Пункт»

Фото Михайла Бабія 

By |Январь 21st, 2013|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment