Черкащан вчитимуть берегти кохання

Home/Новини/Черкащан вчитимуть берегти кохання

Черкащан вчитимуть берегти кохання

valentinДо Дня закоханих молодь на Черкащині має шанс сфотографуватися у симпатичному трафареті у формі двох сердець та дізнатися більше про важливість збереження репродуктивного здоров’я. Акції такого спрямування Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр планує організувати в головних корпусах 4 вузів Черкаської області. Там волонтери розмістять великі картонні банери у формі руки двох симпатичних сердець, що тримаються за руки. Акція має соціальний підтекст, оскільки закликає молодих людей відповідально ставитись до свого репродуктивного здоров’я.

Поряд із конструкцією волонтери поширюватимуть інформацію щодо необхідності збереження репродуктивного здоров’я закоханих пар України, використання сучасних та ефективних методів контрацепції, а також подолання стереотипів у питаннях культури статевих стосунків та планування сім`ї, вагітності та утвердження у свідомості закоханих пар розуміння високої місії материнства та батьківства. Також волонтери розповсюджуватимуть спеціальну літературу та засоби контрацепції. Зокрема брошури «Запланований вибір», «Книжечка для закоханих «Плануй своє життя»», а також конверти «Кохання важливе. Захистіть його».

Кілька днів чаклували над фото конструкцією Дар’я Лада та Марина Максимчук – майбутні дизайнерки факультету образотворчого мистецтва Черкаського національного університету імені Б.Хмельницького.

Заходи відбудуться 14-15 лютого в Черкаському національному університеті ім. Б. Хмельницького, у Черкаському державному технологічному університет, Звенигородській філії Східноєвропейського університету та Звенигородському центрі підготовки та перепідготовки робітничих кадрів.

Акція проводиться спільно з проектом «Здоров’я жінок України» (USAID), профкомом та студентською радою Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького та студентською радою Черкаського державного технологічного університету. Партнером проведення акції у м. Звенигородка є районна організація Товариства Червоного Хреста України.

By |Февраль 9th, 2013|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment