У день закоханих Черкащани навчалися відповідально ставитися до свого кохання та репродуктивного здоров’я

Home/Новини/У день закоханих Черкащани навчалися відповідально ставитися до свого кохання та репродуктивного здоров’я

У день закоханих Черкащани навчалися відповідально ставитися до свого кохання та репродуктивного здоров’я

IMG_0197_Соціальні акції до Дня закоханих відбулися у 4-х навчальних корпусах вузів Черкащини. Молодь мала шанс сфотографуватися у симпатичному трафареті у формі двох сердець та дізнатися більше про важливість збереження репродуктивного здоров’я.

Під час акцій волонтери Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру розмістили великі картонні банери у формі двох симпатичних сердець, що тримаються за руки. SAM_0938_Молоді люди активно фотографувалися там, поєднуючи приємне з корисним. Оскільки поряд із креативною конструкцією волонтери поширювали інформацію щодо необхідності збереження репродуктивного здоров’я закоханих пар України, використання сучасних та ефективних методів контрацепції, а також подолання стереотипів у питаннях культури статевих стосунків та планування сім`ї, вагітності та утвердження у свідомості закоханих пар розуміння високої місії материнства та батьківства. Також волонтери розповсюджуватимуть спеціальну літературу та засоби контрацепції. Зокрема брошури «Запланований вибір», «Книжечка для закоханих «Плануй своє життя»», а також конверти «Кохання важливе. Захистіть його».

SAM_0936_Кілька днів створювали фотоконструкцію Дар’я Лада та Марина Максимчук – майбутні дизайнерки факультету образотворчого мистецтва Черкаського національного університету ім.Б.Хмельницького. Їм від команди організаторів ВЕЛИКА ПОДЯКА.IMG_0532_

Заходи відбудуться 14-15 лютого в Черкаському національному університеті ім. Б. Хмельницького, у Черкаському державному технологічному університет, Звенигородській філії Східноєвропейського університету та Звенигородському центрі підготовки та перепідготовки робітничих кадрів. Кожен захід був по-своєму оригінальним. Так у ЧНУ всіх на вході навчальні корпуси зустрічали чарівні активісти профкому у костюмах Валентина із Валентинкою, IMG_0194_які пропонували святкові прогнози для закоханих. У Звенигородському районі до акції були долучені лікарі та спеціалісти районної організації Товариства Червоного Хреста України

Проект реалізовується у тісному партнерстві з проектом «Здоров’я жінок України» (USAID), Черкаським національним університетом ім. Б. Хмельницького, профкомом університету та студентською радою вузу; Черкаським державним технологічним університетом та студенткою радою. Партнером проведення акцій у м. Звенингородка є районна організація Товариства Червоного Хреста України.

By |Февраль 15th, 2013|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment