профорієнтаційний тренінг для смілянських старшокласників

Вчора, 6 березня, у смілянській школі № 5 відділом у справах сім’ї та молоді, фізичної культури і спорту міськвиконкому був організований профорієнтаційний тренінг для смілянських старшокласників.Профорієнтаційне заняття проводив тренер Черкаського обласного молодіжного центру праці Сергій Слинько. Тренінг стосувався оптимального вибору подальшої сфери зайнятості для молодих людей і відбувався у формі тісної взаємодії з дітьми, діалогів, спілкування та обговорень різноманітних аспектів, які мають бути враховані при виборі професії. Тренер поцікавився, чого саме старшокласники хочуть від майбутньої

професії, яку роль для них відіграють гроші та скільки їх хотіли б заробляти діти у майбутньому.

У ході проведення тренінгового заняття Сергій Слинько розповів, за допомогою яких професій можна заробляти гроші, а також повідомив, що саме учні мають зробити вже зараз, якщо хочуть мати хорошу роботу в майбутньому.
Тренер Черкаського обласного молодіжного центру праці Сергій Слинько розповів «Сміляночці»:

 – Я проводжу подібні заняття по школах усієї Черкаської області. Такі тренінги мають на меті допомогти старшокласникам визначитися з вибором майбутньої професії, пояснити, що буде вимагатися від них для отримання тієї чи іншої роботи. Проводячи заняття з профорієнтації, я намагаюся допомогти учням сформувати та озвучити власні думки, вступити в діалог з ними, щоб краще зрозуміти бажання та потреби учнів, пояснити їм, як ці бажання можна реалізувати, – сказав Сергій Слинько.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *