Школярі активно працювали над власними проектами

Черкаські школярі навчились створювати та реалізовувати соціальні проекти, розвивати лідерські здібності та вміння працювати в команді. Цього вони навчились під час тренінгу “Волонтерство і лідерство”.

Такі заняття ініціювала волонтерка Корпусу Миру Рейчел Очіогроссо, яка працює в черкаській СШ № 28 вчителем англійської мови. Мета такого заходу – активізувати дітей, долучити їх до громадської діяльності. Разом зі своєю колегою, Рейчел склала відповідний проект, який підтримав і профінансував Корпус Миру США в Україні.

За отримані кошти вдалось організувати п’ятиденний табір для дітей СШ № 28 і № 32, а також придбати відеокамеру та фотоапарат для їхньої подальшої роботи у волонтерському клубі. Навчати підлітків запросили Світлану Собову та Аліну Кордюк – професійних тренерів Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру. Тренерки розкривали підлітками теми: “Лідерство та волонерство” та “Розробка проектів і франдрайзинг (залучення ресурсів)”.

— Ми питали школярів, які проблеми у суспільстві їх хвилюють, акцентуючи увагу на актуальних саме для них питаннях. Діти окреслювали проблеми і ми разом із ними розробляли відповідні проекти, – розповіла Світлана Собова.

У результаті командної роботи, підлітки презентували п’ять проектів: екологічний порятунок пляжу на Митниці, благоустрій спортивного майданчика біля школи, допомога ветеранам, створення спеціалізованого форуму для власників собак, піар-кампанія щодо залучення інших школярів до волонтерського клубу.

— Я була вражена проектом про допомогу людям похилого віку, адже ніхто не змушував школярів працювати саме над цією темою. Але діти довели мені, що це потрібний проект. Вони планують зробити концерт, зібрати кошти і зробити невеликі презенти ветеранам Південно-Західного району, – говорить Світлана Собова.

— Беручи участь у подібних проектах,

ми не марнуємо час, а допомагаємо іншим,  відчуваємо себе справжніми людьми, – говорить учениця 11-го класу СШ № 28 Анна Бєлінська.

Цікаво, що діти працювали над власними проектами протягом цього тижня, під час весняних канікул.

Волонтерство_1.JPGВолонтерство_10.JPGВолонтерство_11.JPGВолонтерство_12.JPGВолонтерство_13.JPGВолонтерство_14.JPGВолонтерство_15.JPGВолонтерство_16.JPGВолонтерство_17.JPGВолонтерство_18.JPGВолонтерство_19.JPGВолонтерство_2.JPGВолонтерство_20.JPGВолонтерство_21.JPGВолонтерство_3.JPGВолонтерство_4.JPGВолонтерство_5.JPGВолонтерство_6.JPGВолонтерство_7.JPGВолонтерство_8.JPGВолонтерство_9.JPG

По матеріалам: Молодіжного новинного порталу Пункт за авторством Алли Мороз

Авторка: Алла Мороз

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *