З торгівлею людьми боротимуться на Черкащині

//З торгівлею людьми боротимуться на Черкащині

З торгівлею людьми боротимуться на Черкащині

mrijete pro zakordon2З 15 квітня Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр розпочинає серію інформаційно-практичних семінарів з питань протидії торгівлі людьми. Учасниками семінарів стануть 300 соціальних педагогів, психологів та завучів шкіл 9 районних центрів та міст Черкаської області.

Доцільність семінарів організатори пояснюють тим, що торгівля людьми – одна з найбільш актуальних проблем сучасності.

—       Жертвами сучасних форм рабства в усьому світі щорічно стають мільйони людей, деталізує фахівець з інформаційно-консультативної роботи молодіжного центру Сергій Слинько. — Окрім економічних причин, які змушують шукати роботу за кордоном або в різних регіонах своєї країни, важливими факторами, що сприяють торгівлі людьми, є відсутність достовірної інформації про можливості працевлаштування, незнання своїх прав, поширення стереотипів і т. ін. Таким чином, великого значення набуває повне й відповідальне інформування суспільства про цю серйозну проблему, як один із найнебезпечніших злочинів проти особистості.

За словами Сергія Володимировича ключову роль у цьому процесі відіграють педагогічні працівники, які проводять виховну профілактичну роботу з учнівською молоддю. Тому основними завданнями програми є знайомство педагогічних працівників шкіл з ефективними методиками роботи з шкільною молоддю з питань протидії торгівлі людьми, актуалізація необхідності боротьби з проблемою торгівлі людьми серед шкільної молоді та напрацювання спільних планів створення системи виховної роботи у навчальному закладі щодо попередження торгівлі людьми.

Семінари відбудуться у містах Звенигородка (15.04), Шпола (17.04.2013), Черкаси (18.04.2013), Ватутіне (22.04.2013), Сміла (23.04.2013), Кам’янка (24.04.2013), Умань (26.04.2013), Корсунь-Шевченківський (30.04.2013). Їх проведуть досвідчені тренери Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру Сергій Слинько та Аліна Кордюк.

В рамках семінарів тренери

також презентують учасникам методичні рекомендації обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників «Система організації в навчальному закладі соціально-педагогічної роботи з попередження торгівлі людьми».

—       До методичних рекомендацій увійшли матеріали та авторські методичні розроби, які знайомлять з особливостями організації превентивної та профілактичної роботи в закладі освіти щодо протидії торгівлі дітьми з урахуванням різних цільових аудиторій. У виданні також розглядаються практичні аспекти застосування інтерактивних форм роботи з питань протидії торгівлі людьми. Про це інформує автор-упорядник видання Тетяна Войцях — методист обласного центру практичної психології і соціальної роботи Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників.

Проект реалізується за фінансової підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

About the Author:

Leave A Comment

This website uses cookies and third party services. Ok