«Стань поколінням вільним від СНІДу!» в Черкасах

//«Стань поколінням вільним від СНІДу!» в Черкасах

«Стань поколінням вільним від СНІДу!» в Черкасах

FreeKick19 травня 2013 року в Черкасах відзначатимуть День пам’яті людей, які померли від СНІДу. У центральному сквері «Юність» містян чекає комплекс розважально-пізнавальних заходів під назвою «Стань поколінням вільним від СНІДУ» в рамках проекту «Вільний удар».

На сьогодні, на жаль, Україна посідає лідируюче місце в поширенні епідемії ВІЛ/ СНІДу в Європі. Однією із причин поширення цієї хвороби є недостатнє інформування населення. Тому мета соціальної акції – привернути увагу черкащан до цієї проблеми, вмотивувати їх пройти тестування на ВІЛ/СНІД, більш поширити інформацію по тематиці ВІЛ/СНІДу та сформувати толерантне ставлення до людей, які живуть із ВІЛ.

Протягом дня із 12.00 до 21.00 у сквері «Юність» біля Драматичного театру черкащанам буде чим зайнятися:

Основна подія акції – безкоштовне тестування на ВІЛ у мобільних амбулаторіях. Амбулаторії розмістять з боку вулиці Дашковича. Усі, хто пройшов тестування, отримають у подарунок спеціальні сучасні браслети.

Із 14.00 у центрі скверу стартує міні-футбольний турнір та масштабний квест з популяризації відповідального ставлення до свого здоров’я. Завдання квесту  покликані поглибити знання квестерів з питань захисту від ВІЛ/СНІДу, інформувати жителів про можливі шляхи передачі ВІЛ/СНІДу, зародити інтерес молоді до туристичної привабливості Черкащини. До участі у квесті планується залучити 16 команд кращих євроклубів міста. Однак перемогу у грі зможе отримати лише найкмітливіша, найспритніша та найобізнаніша з принципами здорового способу життя та по тематиці ВІЛ/СНІДу команда. Наблизитися до перемоги командам допоможе і спеціалізоване змагання з мініфутболу (до 10 хв. матч). Під час його виконання за допомогою м’яча учасники, вболівальники та випадкові перехожі зможуть наочно дізнатися як передається вірус ВІЛ. Додатковою можливістю перемоги у квесті стануть також голоси Черкащан, які пройшли безкоштовне експрес-тестування на наявність ВІЛ.

На центральній алеї скверу кожен може поспілкуватися із «живими книжками» і дізнатися більше про ВІЛ через історії конкретних людей в рамках «Живої бібліотеки».

На виставці-продаж hand made поблизу ресторану «Тарантелла» представлять унікальні мистецькі вироби, роботи молодих художників, творчі майстер-класи. Усі виручені кошти організатори використають задля термінової допомоги ВІЛ-позитивним, лікування та попередження розвитку хвороб, які можуть призвести до смерті.

Також будуть цікаві інтерактивні пізнавальні вікторини та футбольний турнір серед учасників євроклубів міста та гравців команди «Славутич».

Завершується дійство о 20.30 яскравим піротехнічним фаєр-шоу від арт-шоу «Джайра».

19 травня увазі глядачів також буде запропонований фільм «Джіа» у Обласному краєзнавчому музеї. Це легендарна біографічна драма, що оповідає про життя і смерть знаменитої манекенниці Джіа Каранджі. Виконавиця головної ролі Анджеліна Джолі отримала за свою гру у цьому фільмі нагороду «Золотий глобус». Початок о 14.00. Вхід вільний.

Партнери та співорганізатори: Корпус миру США в Україні, Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр, Черкаське обласне відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ», Черкаська благодійна організація ЛЖВ «Від серця до серця», Благодійний фонд «Інсайт, Благодійний фонд «ВАМ», Регіональний координатор МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні», СДЮШОР, Ольга Касьянова.

Фінансова та організаційна підтримка: благодійна організація «Грассрут Соккер», Фонд Елтона Джона, організація GIZ, Черкаське обласне управління сім’ї, молоді та спорту та структурні підрозділи ОДА, спортивно-оздоровчий комплекс «Дніпро Плаза ЖИМ», Футбольний клуб «Славутич», КП «Дирекція парків», ресторан-піцерія «Тарантела».

By |2013-10-10T17:07:40+00:00Май 15th, 2013|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

This website uses cookies and third party services. Ok