В Черкасах стартує квест з популяризації відповідального ставлення до свого здоров’я

Home/Новини/В Черкасах стартує квест з популяризації відповідального ставлення до свого здоров’я

В Черкасах стартує квест з популяризації відповідального ставлення до свого здоров’я

IMG_3741_

19 травня 2013 року до Дня Європи та у Всесвітній День пам’яті людей, які померли від СНІДу Черкаський обласний й молодіжний ресурсний центр ініціює загальноміський квест. Цьогорічна гра стане другим загальноміським квестом до Дня Європи після успішного організованого подібного у 2011 році.

Головна мета цьогорічних змагань – якомога швидше та якомога якісніше та послідовно виконати завдання у різних куточках центральної частини міста. Завдання квесту пов’язані з популяризацією відповідального ставлення до свого здоров’я та покликані поглибити знання квестерів з питань захисту від ВІЛ/СНІДу, інформувати жителів про можливі шляхи передачі ВІЛ/СНІДу, зародити інтерес молоді до туристичної привабливості Черкащини.

До участі у квесті планується залучити 16 команд кращих євроклубів міста. Однак перемогу у грі зможе отримати лише найкмітливіша, найспритніша та найобізнаніша з принципами здорового способу життя та по тематиці ВІЛ/СНІДу команда. Наблизитися до перемоги командам допоможе і спеціалізоване змагання з мініфутболу (до 10 хв. матч). Під час його виконання за допомогою м’яча учасники, вболівальники та випадкові перехожі зможуть наочно дізнатися як передається вірус ВІЛ. Додатковою можливістю перемоги у квесті стануть також голоси Черкащан, які пройшли безкоштовне експрес-тестування на наявність

ВІЛ.

Команди переможці отримають почесні відзнаки у формі спеціально виготовлених кубків та дипломів, їх учасники – унікальні медалі відповідно зайнятих місць: золото, срібло та бронза. Також всі учасники та команди переможці отримають призи від спонсорів та організаторів заходу. Зокрема місячні та разові безкоштовні абонементи до тренажерної зали від спортивно-оздоровчого комплексу «ДНІПРОПЛАЗА ДЖИМ», продуктові набори для відзначення перемоги у грі від Черкаської обласної державної адміністрації та інші заохочення.

Враховуючи стислі терміни часу, щоб стати учасником цих змагань шкільному євроклубові необхідно остаточно підтвердити свою участь заповнивши он-лайн форму за гіперпосиланням bit.ly/19052013. Перші 16 команд і стануть учасниками загальноміського квесту. Кожна команда має складатися з 5 учнів віком 14-18 років (2 хлопця і 3 дівчини, або ж 3 хлопця і 2 дівчини). Замість одного з учасників допускається участь у квесті координатора шкільного євроклубу або ж іншого представника школи.

Команди мають прибути до 14.00 до сцени у сквері «Юність». Урочисте нагородження заплановане о 18.30. Ведуча церемоній відкриття та нагородження буде улюблениця черкаської публіки – Ольга Касьянова.

Команда придумує свою європейську назву, лозунг та елемент зовнішності, яким буде відрізнятися від інших квестерів (наприклад малюнок на обличчі, бедж, кепки з паперу, футболки, хустинки на шиї і тому подібне). Учасники мають бути готові до пішого пересування центральною частиною міста та до участі у мініфутболі (до 10 хв. матч). Тому одяг має бути зручним, взуття теж, бажано мати головні убори та закриті плечі. Воду в достатній кількості командам забезпечать організатори. З собою одному із членів команди необхідно мати можливість здійснювати фото та коротку відео-зйомку (достатньо мобільного телефону з такими функціями, фотоапарати та відео-камери вітаються).

Допомогати кожній команді якомога якісніше та швидше виконати завдання будуть волонтери підготовлені тренерами проекту «Вільний удар» 17-18 травня на базі дитячого оздоровчого комплексу «Придніпровський».

Партнером квесту є також Асоціація шкільних євроклубів міста Черкаси, Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаського міськвиконкому, структурні підрозділи ОДА.

Квест відбувається в рамках проекту «Вільний удар», що виконується Корпусом миру США в Україні спільно з благодійною організацією «Грассрут Соккер». Змагання проходить також в межах заходів до Дня Європи. Проект “Дні Європи в Україні – 2013” Товариства «Український Народний Дім в Чернівцях» та Мережі Центрів європейської інформації України (http://ukrcei.org) реалізовується за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”. Проект передбачає проведення Днів Європи у травні 2013 року у регіонах України з фокусуванням на дискусіях про європейські цінності, зокрема, тематиці прав людини та громадянської активності.

Координатор квесту: Сергій Володимирович Слинько – (0472) 36-00-59, 093 863 3688, 067 473 1152. Також про деталі можна дізнатися в голови асоціації шкільних євроклубів міста – Олени Олександрівни Білоус, 45-14-23, 097 940 8301).

By |Май 11th, 2013|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment