18000, м. Черкаси, вул. Смілянська, 23, оф. 26-28 (2 поверх) тлф. 0472 36 00 59

mrc.ck.ua@gmail.com

В області стартувала Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене»

логоУ квітні-травні 2013 року в обласному та районних центрах, містах обласного значення стартує регіональний етап Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене». Акцію проводить управління у справах сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації спільно з обласним молодіжним ресурсним центром та структурними підрозділами райдержадміністрацій, міськвиконкомів з реалізації молодіжної політики.

Основним завданням зазначеної акції є профілактика негативних проявів серед молоді, посилення відповідальності дорослих за допущення вживання підлітками алкоголю, тютюнопаління, контроль за розміщенням зовнішньої реклами згаданої продукції на вулицях населених пунктів.

У ході акції заплановано проведення конкурсів серед учнівської та студентської молоді на кращий тематичний відео-ролик, малюнок, вірш, гасло, фотоконкурс, флеш-моб, конкурс на кращий ТВ-сюжет та інтернет-публікації.

Пропонуємо до реалізації запропонованих заходів долучитися обласним молодіжним громадським організаціям. За результатами проведення акції  передбачено відзначення найбільш активних громадських організацій та волонтерів області.

Детальну інформацію можна дізнатися за номерами телефонів:

63-85-59 (управління у справах сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації);

36-00-59 (обласний молодіжний ресурсний центр).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *