Як в Черкасах відзначатимуть Дні Європи-2013

Home/Новини/Як в Черкасах відзначатимуть Дні Європи-2013

Як в Черкасах відзначатимуть Дні Європи-2013

logo_lugansk14 травня відзначення розпочнеться кінопоказом одного з кращих фільмів Міжнародного фестивалю документального кіно про права  людини Docudays UA» — «Сери та сеньйори». У стрічці продемонстровано нетипову Україну – такою, як її щоосені бачать десятки тисяч Уманчан та приїжджих заробітчан під час паломництва хасидів на могилу цадика Нахмана для святкування єврейського нового року. Початок о 12.00 у актовій залі обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Тараса Шевченка. Вхід вільний. Для більшого розуміння кінострічки Центр європейської інформації при обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Тараса Шевченка організовує після фільму зустріч із представниками єврейської громади міста «Хесед-дорот», а також виставку творчих робіт єврейської громади.

Другий фільм фестивалю – «Нові герої» відбудеться 16 травня о 15.00 у тому ж приміщенні. Це три документальних фільми-портрети звичайних українців. У кожного з них своя історія, проте є й спільне – їхня боротьба з несправедливістю у країні сьогодні.

18 травня з 14.00 до 17.00 на площі «Театральній» відбудеться «євромістечко» з презентацією туристичної привабливості Черкас. Учасників чекають цікаві презентації, вікторини, конкурсу

та багато іншого.

19 травня з 14.00проведення загальноміського квесту з популяризації європейських цінностей та здорового способу життя за участі євроклубів міста. Фінішує та завершиться на одній з центральних площ міста – театральному сквері, триватиме 4,5 години і долучить до участі орієнтовно 100 активістів євроклубів міста. Головна суть квесту – якомога швидше та якомога якісніше виконати послідовність завдань у різних частинах міста, пов’язаних з популяризацією відповідального ставлення до свого здоров’я, інформувати людей про можливі шляхи передачі ВІЛ/СНІДу, поглибити знання в учасників з туристичної привабливості Черкащини.

22 травня – відбудеться веб-конференція з експертом на тему: «Порівняння вигод та витрат від приєднання України до Митного Союзу РБК та Угоди про Асоціацію з ЄС». Початок конференції о 15.00 на базі Центру європейської інформації ОУНБ ім. Тараса Шевченк. Планує залучити 30-50 зацікавлених учасників. Під час веб-конференції запланована кава-пауза, нотування на ватманах фліпчартів ключових думок та анкетування після заходу.

Детальніше: 0472 36-22-59, 067 473 11 52, 093 863 36 88, 066 501 19 31 – Сергій Слинько.

Проект реалізовується у тісному партнерстві Центру європейської інформації ОУНБ ім. Тараса Шевченка, Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру, структурних підрозділів ОДА, Черкаської обласної благодійної фундації «Паритет». Заходи відбуваються в рамках проекту «Дні Європи в Україні – 2013» Товариства «Український Народний Дім в Чернівцях» та Мережі Центрів європейської інформації України (http://ukrcei.org) реалізовується за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження». Проект передбачає проведення Днів Європи у травні 2013 року у регіонах України з фокусуванням на дискусіях про європейські цінності, зокрема, тематиці прав людини та громадянської активності.

By |Май 11th, 2013|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment