студреспублікаУвага! Увага! Увага! Розшукуються творчі, впевнені в собі, активні представники черкаської молоді для творення країни студентської мрії… «Гм, що ви маєте на увазі? – можливо подумаєте ви. – І що я, звичайний студент ВНЗ, можу зробити?» Повірте, Ви можете більше, аніж думаєте! А Ваші навіть приховані таланти допоможе розкрити «Студреспубліка». Проект відбудеться 1-2 липня на туристичній базі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького «Сокирно».

Проект пропагує розвиток студентського самоврядування не просто на словах, а у конкретних справах. Заснований ще із 1998 року, цей захід успішно розвивається й до нині. Щороку студентська молодь отримує навики командної гри та здобуває досвід налагодження публічних відносин.

Цього року темою Студреспубліки є «Майбутнє: від мрії до реальності». Учасники пропонуватимуть та частково втілюватимуть концепцію розвитку країни, у якій хотіли б жити. Студентська «громадсько-політична гра» Студреспубліки передбачає командну роботу, тренінги, квести, захист розроблених проектів та… нові знайомства!

Молодь обиратиме магістрантів та мера (нагадаємо, минулого року ним став студент-магістр СУЕММикита Величко – прим. автора). Організатор місцевого етапу Студреспубліки Марина Демченко планує цьогоріч зібрати таку команду, яка підкорить всеукраїнський рівень: «Від самого початку роботи над цим проектом, амбіції зашкалювали. Я планувала організувати роботу у форматі «мозкового штурму», але згодом вирішила закцентувати увагу на об’єднанні учасників, тож працюватимемо в команді. Обіцяю, що програма буде насиченою, а два дні регіонального етапу минуть непомітно».

Отож, якщо Ви вважаєте себе творчою та неординарною особистістю, прагнете до саморозвитку, нових знайомств та активного відпочинку – реєструйтеся на сайті studrespublika та беріть участь у проекті «Студентська республіка 2013»!

Студентські роки – найкраща пора, аби отримати від життя все!

Щодо реєстрації звертатися за телефоном 093 743 91 82 01-02 (Марина). Реєстрація триває до 24 червня!

ВК сторінка студреспубліки.

Проект на Черкащині реалізовується молодіжною громадською організацією «Агенція молодіжних ініціатив» за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту ЧОДА та черкаського обласного молодіжного ресурсного центру.

Цього року регіональний етап включає такі види діяльності:

  • Квест
  • Гра «Мафія»
  • Фестиваль аматорського відео
  • Фото-конкурс
  • Нічна туса
  • Додаткові суб-фести
  • Дебатний турнір
  • Боді-арт
  • Флеш-моб
  • Спортивні ігри та багато цікавого)

Проживання та харчування здійснюється за рахунок організаторів. Для участі в регіональному етапі, що проходитиме 1-2 липня 2013р. на туристичній базі “Сокирно”, Черкаська обл., селище Сокирна, всі бажаючі команди вишів по 5 осіб повинні пройти онлайн-реєстрацію на сайті Студреспубліки  studrespublika до 24 червня 2013р. включно.

Бажаючі повинні надіслати запит на творче завдання від команди ВИШу на електронну адресу demchenko.kmp@gmail.com, яке слід надіслати до 24 червня 2013 р. включно.

Організаційний внесок складає 40 грн. та буде витрачений на матеріально-технічне забезпечення.qRQE26YhHmA

Авторка: Марія Голуб

Джерело: Молодіжний новинний портал Пункт http://punct.com.ua/news/studentska-respublika-buduj-krajinu-sohodni/

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *