Черкасці обмінювали батарейки на фрукти

Home/Новини/Черкасці обмінювали батарейки на фрукти

Черкасці обмінювали батарейки на фрукти

OLYMPUS DIGITAL CAMERAОбміняти відпрацьовані батарейки та акумулятори на корисні подарунки, розвеселитися та дізнатися як зі звичних речей зробити корисні подарунки мали можливість черкасці 6 липня. У місті пройшов екологічний фестиваль «Грін Fest».

На святі глядачі мали змогу переглянути концерт черкаських вокалістів та взяти участь у різних іграх.

– Я вважаю, що не тільки нашому місту, а й взагалі усій Україні потрібен такий фестиваль. Тому що часто люди навіть не задумуються про те, яку шкоду приносить довкіллю пластик та поліетилен, в якого період розпаду сотня або тисяча років. Тому, мені здається, що до цього потрібно ставитися дуже відповідально і якимись простими матеріалами, дидактичними чи роздатковими, дуже важко донести інформацію. А через ігрову програму все запам’ятовується краще і вже надалі люди будуть думати чи викидати цей пластиковий стаканчик на природу просто чи краще його принести у смітник. І що взагалі варто розсортувати сміття, для того, щоб піддати його утилізації, – зазначає один із організаторів фестивалю Ірина Тітовська

OLYMPUS DIGITAL CAMERAУ межах фестивалю черкащани мали нагоду обміняти батарейки на еко-подарунок. Переможцем цієї акції став Юрій Руденко, який приніс 66 батарейок. За що містянин отримав головний приз фестивалю – корзину з фруктами. Взагалі усі учасники акції отримали вітамінні подарунки – апельсини.

– Я підтримую такі фестивалі, тому залюбки беру участь у них. Ми повинні берегти наше навколишнє середовище, бо саме ми у ньому живемо, – говорить волонтер заходу Юлія Федоровська. – На мою думку, Черкаси – є одним із найзеленіших міст України, тож вважаю, аби зберегти місто таким, варто проводити подібні акції частіше.

Також відвідувачі заходу могли придбати хенд-мейд, створений із екологічно чистої сировини, а також навчитися виготовляти самому корисні речі зі звичних матеріалів.

– Ідея організувати еко-фестиваль з’явилась сама собою. Мало людей задумуються чи в екологічно чистому середовищі вони живуть. Метою такого заходу є навчити людей, як потрібно ставитися до тих ресурсів, які є вдома у кожної людини. Це здавалося б відходи, але їх можна переробити в цінні речі, прикраси. Також ми хочемо, щоб люди замислювалися про правильне сортування сміття. Я думаю, що такий фестиваль – дуже корисний захід. Люди дізналися корисну інформацію і будуть її використовувати у повсякденному житті, – розповідає ведучий фестивалю «Грін Fest» Дмитро Зборовський.

Черкащани, не зважаючи на спекотну погоду, дуже активно брали участь у конкурсах і акціях заходу. Організатори ж планують, що такий захід стане традиційним для міста.

Організатором «Грін Fest» виступили Молодіжний ресурсний центр, міський Будинок культури ім. І. Кулика, департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради за підтримку управління у справах сім’ї, молоді та спорту ЧОДА.

Авторка: Валерія Тімергаліна

Джерело: Молодіжний новинний портал Пункт

By |Июль 8th, 2013|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment