OЗ 29 липня по 1 серпня 2013 року молодь Черкаської області матиме унікальний шанс взяти участь у волонтерському трудовому загоні «Дикий шлях». У заповідному урочищі «Холодний Яр» молоді люди відтворять етнокультурні звичаї українців, дослідять історію та особливості Холодного Яру, а також прокладуть новий туристичний екомаршрут «Дикий шлях».

Захід реалізується з метою сприяння розвитку волонтерського руху в Україні, залучення молоді до вирішення соціально-екологічних проблем, поліпшення стану і збереження природних та історико-культурних пам’яток, дослідження етнокультурних традицій заповідного урочища Холодний Яр.

Особливістю трудового загону стане театралізація свят води, вогню та землі. Тому кожен із 4 днів табору символічно називатиметься «Купальська ніч», «Коловрат», «Сварга», «Вирій».

Щоб стати учасником трудового загону, необхідно до 08:00 24.07 2013 року заповнити анкету http://bit.ly/HolodYar.

Учасники забезпечуються харчуванням та місцем під проживання в наметах на березі мальовничого ставу. Також за рахунок організаторів відбудеться трансфер з Черкас до місця таборування і в зворотньому боці.

Враховуючи обмежену кількість учасників, організатори лишають за собою право конкурсного відбору.

Організатором заходу є Творче об’єднання «Холодноярські дівчата» у партнерстві з Черкаським обласний молодіжний ресурсний центр та Черкаським обласним молодіжним центром праці за фінансової підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА за організаційної допомоги філіалу «Холодний Яр» НІКЗ «Чигирин».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *