Пляжний «БУМ» — весело про серйозне

//Пляжний «БУМ» — весело про серйозне

Пляжний «БУМ» — весело про серйозне

Пляжний «БУМ» — весело про серйозне

 На черкаському пляжі рятувальники  спільно з Черкаським обласним молодіжним ресурсним центром організували профілактичну акцію під назвою «Будьте Уважними, Містяни!»
Акція, мета якої не лише привернути увагу до проблеми безпеки людей на воді, а й навчити плавців надавати першу допомогу у випадку нещастя, відбулась на міському пляжі Черкас 9 серпня. Проводити її рятувальникам допомагали волонтери.

— Основні правила купання знають, начебто, всі: не запливати за буйки, не купатися у невідомих місцях, не лізти у воду «під мухою», постійно слідкувати за дітьми.  Проте, не всі їх дотримуються, тож, на жаль, щороку в Україні під час пляжного сезону гине близько двох тисяч людей. Та й на Черкащині цього року вже загинуло 52 особи, п’ятеро з них – діти. Тож мета нашої акції – розповісти людям, як уникнути лиха та допомогти собі й іншим, — пояснює керівник прес-служби У ДСНС у Черкаській області Костянтин Проценко.

А розповідали весело – з піснями, танцями і розважальними конкурсами. Відпочивальники мали можливість приміряти на себе костюм водолаза, на швидкість одягали рятувальні жилети, змагалися у вправності та точності, кидаючи рятувальний круг у ціль, а деякі… навіть стали умовно потопаючими.

Про необхідність залучення волонтерів до подібних акцій говорять і представники Черкаського молодіжного ресурсного центру, які уже не один рік працюють з волонтерськими організаціями.

— Користь таких акцій по-перше, в тому, що небайдужі люди можуть познайомитись між собою та спільно зробити хорошу справу. По-друге, розповідаючи про безпеку іншим, вони й самі усвідомленіше ставляться до дотримання правил безпеки і на відпочинку, — підсумував директор ЧО МРЦ Віктор Велівченко.

Авторка: Інна Лісова

Джерело: Черкаський край

By |2013-08-12T12:13:34+00:00Август 12th, 2013|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment