FreeKick_269З 20 по 23 вересня 2013 року підлітки з 6 районів Черкаської області підвищували обізнаність щодо проблеми ВІЛ/СНІД та навчалися безпечній поведінці і здоровому способу граючи у футбол.

Тренінгові заняття відбулися на базі санаторію Україна. Участь у них взяло понад 60 молодих людей віком 14-18 років з кризових сімей. Тренінгові заняття в доступній ігровій формі провели досвідчені тренери Корпусу Миру Аліна Кордюк та Костянтин Баранов. Також підлітки грали у трьохгодинний спеціалізований квест спрямований на популяризацію здорового способу життя та розвиток логічного мислення. Під час тренінгу учасники також взяли участь у командній грі футбол. FreeKick_168

«Гра в футбол показала учасникам, що СНІД може так само легко передаватися від людини до людини як пас між гравцями в футбол. Тому безпечна поведінка є запорукою здорового життя людини», — сказав директор Молодіжного ресурсного центру Віктор Велівченко.

FreeKick_241Значимо, що всі учасники тренінгу мали змогу пройти безкоштовне експрес-тестування на СНІД.

Проект реалізується Черкаським обласним молодіжним ресурсним центром за фінансової підтримки Корпусу миру США в Україні та Управління у справах сім’ї молоді та спорту Черкаської ОДА. Фінансову та організаційну підтримку також надала благодійна організація «Грассрут Соккер», Фонд Елтона Джона, організація GIZ. Регіональним партнером у проведенні заходу була Спілка дитячих та юнацьких організацій Черкащини.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *