Листопад у Черкасах розпочнеться із танців!

Home/Новини/Листопад у Черкасах розпочнеться із танців!

Листопад у Черкасах розпочнеться із танців!

Flying Dance_2-3 листопада 2013 року в м. Черкаси відбудуться Всеукраїнські Рейтингові змагання з сучасноготанцю, а також Кубок України з диско та диско-слоу.

Перший день змагань – 2 листопада – пройде у в СК «Будівельник», 2 день змагань – 3 листопада – відбудеться у Черкаському міському палаці молоді. Початок о 8:00.

Подібний захід відбувається не вперше, однак цьогорічні масштаби дійства здивують всіх! Адже у змаганнях візьме участь близько 1 500 учасників із понад 25 міст України та Росії, які доказуватимуть свою майстерність та боротимуться за звання найкращого.

Учасники різноманітного рівня підготовки: від місяця навчання до чемпіонів світу та різного віку: від 3 до 52 років!

У складі журі будуть судді різного рівня: ті, хто має міжнародне визнання так і танцівники, які досягли чималих професійних висот. Зокрема, до складу суддів входитиме Мазуренко Інна – фіналістка проектів «Танцюють всі 2» та «Танці із зірками» на СТБ, яка працювала із багатьма зірками сучасної естради, такими як: Тіна Кароль, Гайтана, Світлана Лобода. Андрис Капиньш – хореограф-постановник, переможець телепроекту «Майданс. Другий сезон», директор Київської студії «Тодес» Алли Духової.

«Треба щось робити для дітей, молоді та дорослих, які займаються танцями, щоб у них не зник інтерес до танців та удосконалення, — зауважує Вікторія Коваленко, організатор заходу. – Подібні змагання — яскрава подія в житті місті, що заслуговує уваги!!! Адже безліч черкаських танцюристів братимуть участь у заході. Прийдіть, підтримайте їх і вони прославлять наше місто далеко за його межами!»

Захід організовує: Обласна Аматорська Федерація спортивного та естрадного танцю та театр танцю «Експресія» разом із Всеукраїнською Федерацією сучасного танцю.

За підтримки: Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації, Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру, Палацу спорту «Будівельник», Міського молодіжного Палацу культури південно-західного району.

Спонсорами заходу є: ресторан для всієї сім`ї «МК ДОНАЛЬДС» у м. Черкаси-повітряні кульки, ТОВ «Світ ласощів», а саме Колкєр Ірина Павлівна та Колкєр Михайло Борисович, директор готелю «Україна», а саме Щербінін Михайло Іванович, Торгова марка «Квіточка» та «Фруктова сім’я» в особі Гладкого Анатолія Георгієвича та ТОВ «Малятко».

By |Октябрь 30th, 2013|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment