Черкаських підлітків навчали як бути бізнесменами!

Home/Новини/Черкаських підлітків навчали як бути бізнесменами!

Черкаських підлітків навчали як бути бізнесменами!

Які навички треба розвивати, аби заробляти достатньо грошей? Яку спеціальність обрати, щоб питання освіти не стало лише формальністю? Та як визначити ту професію, яка найбільше до душі? Саме на вирішення таких питань спрямований семінар, який провів Сергій Слинько, спеціаліст Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру, для учнів 10-11 класів м. Ватутіно.

На запрошення навчально-методичного центру практичної психології та соціальної роботи методичного кабінету відділу освіти Ватутінської міської ради, 23 жовтня Сергій Слинько провів інтерактивні профорієнтаційні заняття із учнями в усіх навчальних закладах міста.

Під час зустрічі спеціаліст МРЦ спрямовував увагу школярів на те як важливо при виборі майбутньої професії базуватися на профорієнтаційні тести.

«Із дітьми дуже мало працюють по вибору професії. Тому, зазвичай, школярі обирають ніби й актуальні та затребувані професії, але не можуть потім себе зреалізувати у них», – зауважує Сергій Слинько.

Школярі дуже позитивно сприймають такі заходи, адже у ігровій формі дізнаються важливу інформацію. Зокрема, й визначають яка професія їм найбільше до душі.

«У Німеччині профорієнтаційні тести починають проводити із 1 класу. І це дуже правильно, адже якщо дитина виявить нахили до спорту – то їй не пізно починати розвиватися у цій сфері», – говорить Сергій Слинько.

Однак для того, аби правильно визначити свою майбутню професію – одного тестування не достатньо. Важливо також дуже добре розуміти особливості професії, зважити усі її позитиви та недоліки й згодом, знову повторити тест на профорієнтацію.

Аналогічні інформаційно-практичні семінари відбулися 21 жовтня у м. Звенигородка та 22 жовтня – у м. Умань

За матеріалами Відділу освіти Ватутінської міської ради

By |Ноябрь 6th, 2013|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment