IMG_2101 (Копировать)Упродовж двох днів Черкаси підкорювали танцівники із понад 25 міст України та учасники із Росії. Презентувати свої здібності та позмагатися за призові місця приїхало близько двох тисяч осіб. Таку кількість учасників зібрали два масштабні танцювальні турніри: Кубок України з диско та диско-слоу та Всеукраїнські рейтингові змагання з сучасного танцю. Підтримку у проведенні змагань надав Голова Черкаської обласної державної адміністрації, Герой України Сергій Тулуб.

IMG_2073 (Копировать)«Треба щось робити для дітей, молоді та дорослих, які займаються танцями, щоб у них не зник інтерес до танців та удосконалення. Такі змагання — яскрава подія в житті місті, що заслуговує уваги! Адже безліч черкаських танцюристів взяли участь у заході», – зазначає Вікторія Коваленко, організатор заходу, директор танцювального клубу «Експресія», Президент обласної аматорської федерації спортивного та естрадного танцю.

 Цьогорічні змагання відрізнялися не лише найбільшою кількістю учасників, а й віком конкурсантів.

Найменшому учаснику 3 роки, найстаршому – 52!

 «Подібні танцювальні конкурси та змагання дають змогу танцівникам заявити про себе та розвивати свої навички. Танці – це завжди більше, ніж просто спорт. Вони розвивають людину як особистість, додають впевненості, навчають проявляти себе і досягати поставлених цілей. Чудово, що подібні заходи знаходять підтримку. Адже саме завдяки минулорічному Форумові молодіжних ініціатив та проектів стало можливим проведення Flying dancing цього року», — зауважив Віктор Велівченко, директор Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру, співорганізатор заходу.

 IMG_2061 (Копировать)Кращих танцівників визначало кваліфіковане журі, до складу якого увійшли судді всеукраїнського та міжнародного рівня, учасники відомих танцювальних проектів та знані хореографи. Серед них: переможець телепроекту «Майданс. Другий сезон» Андрис Капиньш, фіналістка проектів «Танцюють всі 2» та «Танці із зірками» Інна Мазуренко. 

 «Будемо долати стереотипи, що найсильніші танцівники лише у Києві. Черкаські нічим не гірші, а навіть відрізняються особливою майстерністю та працьовитістю», — коментує суддя змагань Інна Мазуренко.

IMG_2112 (Копировать)

 Танцювальний марафон тривав у Черкасах протягом двох днів: 2-го листопада, визначали найкращих у спорткомплексі «Будівельник», а 3-го листопада, танцівники демонстрували свої вміння у Міському молодіжному Палаці культури південно-західного району.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *