Студентам нагадають про небезпеку ВІЛ

//Студентам нагадають про небезпеку ВІЛ

Студентам нагадають про небезпеку ВІЛ

Image_1-800x6622 грудня Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр спільно із Черкаським обласним відділенням Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ» проведе інформаційно-просвітницькі акції до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. Захід відбудеться у першому та третьому корпусах ЧНУ ім. Б. Хмельницького із 11. 00 до 13.00.

Завданням акції є формування усвідомленого ставлення молоді до здорового способу життя, до безпечної сексуальної поведінки – це, зокрема, профілактика ІПСШ (інфекцій, що передаються статевим шляхом), ВІЛ та збереження репродуктивного здоров’я.

У ході акції планується розповсюдження інформаційно-просвітницьких матеріалів, розроблених проектом «Разом до здоров’я» у співпраці з Міністерством охорони здоров’я – це брошура «Плануй своє життя», конверт із написом: «Кохання важливе, бережіть його» і презервативи.

Також у ході акції планується, що співробітники ВБО «ЛЖВ» завітають до навчальних аудиторій та проведуть 10-хвилинну інформаційно-практичну бесіду зі студентами. Метою якої є розповісти про шляхи передачі ВІЛ, як важливо формувати толерантне ставлення до людей, які живуть з ВІЛ. Про можливість кожного зробити вагомий внесок у справу боротьби зі СНІДом.

«Питання, які стосуються ВІЛ актуальні для молоді, тому що, згідно статистики, більшість із тих, кого визначають як носіїв ВІЛ-інфекції – це молоді люди, репродуктивного віку, які в майбутньому планують створити сім’ю та стати батьками, — пояснює важливість просвітницької роботи серед молоді Олена Стрижак, голова Черкаського обласного відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ».

Також в університеті волонтери повісять полотно із написом: «Я маю захистити себе від ВІЛ/СНІДу тому, що…». Кожний студент зможе взяти маркер і закінчити це речення, висловивши на папері власну позицію з цього питання.

Акція відбудеться 2 грудня із 11. 00 до 13. 00 години у першому та третьому корпусах ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

By |2013-11-30T12:30:11+00:00Ноябрь 29th, 2013|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment