У Черкасах визначили «Міс Всесвіт»

Home/Новини/У Черкасах визначили «Міс Всесвіт»

У Черкасах визначили «Міс Всесвіт»

IMG_2514 (Копировать)Елегантні манери, вишукані сукні, різнобічні таланти, а ще уміння вільно спілкуватися з аудиторією та грамотно відповідати на запитання: 10 черкаських школярок змагалися за корону «Міс Всесвіт».

Четвертий конкурс краси, грації та інтелекту відбувся у ЗОШ №6. Цього року учасниці дивували екзотичними країнами — Бразилія, Єгипет, Японія, Туреччина, класичними  Англією, США, Німеччина та Канада, та традиційними Росією з Україною.

Зініційований конкур координатором євроклубу школи №6 Галиною Громовою:

«Ми прагнемо у Європу, тому потрібно розвивати у дітей знання про інші країни. А найкраще це зробити у розважальній формі», — пояснює Галина Громова.

IMG_2562 (Копировать)Перший конкурс – представлення – мав на меті познайомити глядачів як із учасницею, так і з особливостями національного одягу країн, які представляють конкурсантки. Це чи не найкрасивіший конкур, до якого учасниці готуються дуже старанно.

Так, міс Туреччина – Маряна Орел, учениця 9 класу ЗОШ № 20 витратила найбільше часу саме на підготовку свого костюму.

«Готового костюму не було, усі складові купували окремо, потім компанували, розшивали бісером, блискітками вручну. Витратили на це чимало часу», — зауважує школярка.

Окрім представлення, дівчата також готували стінгазету на тему країни, електронну презентацію та вихвалялися талантами.

«У нас є дуже стандартне бачення конкурсу подібної направленості. Ми звикли, що дівчата змагаються за звання найкрасивішої, хоча, у випадку українок, навіть замаскованими під представниць інших країн, це марна справа. Адже усім відомо, що по красі нашим панянкам рівних нема! Як на мене, це насамперед конкурс талантів та інтелекту», — ділиться враженнями Віктор Велівченко, директор Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру, співорганізатора аходу.IMG_2532 (Копировать)

Здивована підготовкою учасниць і волонтерка  Корпусу Миру зі США – Елізабет Волш, яка була суддею на заході.

«Мені сподобались усі учасниці. Японія вразила грацією, Росія – масштабністю, Україна – вокальним номером. Думаю, цих дівчат чекав би успіх і на справжніх змаганнях», — розповідає волонтерка.

Корону «Міс Всесвіт» отримала представниця Японії, друге місце —  красуня Німеччини і третє – Туреччини.

By |Ноябрь 18th, 2013|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment