IMG_2224 (Копировать)

IMG_2197 (Копировать)Голова Черкаської обласної державної адміністрації Сергій Тулуб зустрівся із молоддю в межах заходу «Молодіжне віче», яке відбулося 12 листопада у Каневі.

 Участь у заході взяли представники Всеукраїнської студентської ради та Студентської ради при Черкаській ОДА; студенти, які отримують стипендії Президента України, Верховної Ради України та імені М.С. Грушевського; студенти-переможці міжнародних конкурсів та предметних олімпіад, переможці мистецьких заходів, спортсмени, представники громадських організацій.

 До заходу долучився й Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр. Так, з ініціативою провести конкурс на найкращу соціальну рекламу Черкаського краю звернувся Сергій Слинько, фахівець з інформаційно-консультативної роботи Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру

 IMG_2224 (Копировать)– Я пропоную запровадити конкурс соціальної реклами до Дня створення Черкаської області та до 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка. Щоб до цих ювілеїв у інтернеті з’явилося якомога більше роликів про нашу область, про її визначні місця та творчість Шевченка. Можливо, це сприятиме збільшенню кількості туристів до відвідання цих славетних місцин. Багато молоді наразі “живе” в інтернеті, тому такі відеоролики сприяли б також і її соціалізаціїї, – запропонував Сергій Слинько.

 Ініціатива знайшла підтримку з боку влади й було погоджено розглянути таку пропозицію на засіданні робочої групи.

 Також на заході Марина Демченко, керівник ГО «АМІ», висловила пропозицію  щодо можливості стажування студентів в облдержадміністрації з перспективою подальшого  працевлаштування. Голова ОДА підтримав таку ініціативу та запропонував скласти список охочих проходити практику в облдержадміністрації.

 IMG_2151 (Копировать)– Проведення «Молодіжного віче» – це значуща подія, адже вона передбачає конструктивний діалог молодь-влада. Молодь висловлює свої побажання, пропозиції щодо роботи, а влада прислухається до їх ідей. Сподіватимемось, що подібні заходи стануть хорошою традицією, а пропозиції, висловлені сьогодні, реалізуються найближчим часом на Черкащині, – коментує Віктор Велівченко, директор Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру.

 За матеріалами сайту «Про все»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *