На міцність кохання перевіряли студентські пари

//На міцність кохання перевіряли студентські пари

На міцність кохання перевіряли студентські пари

IMG_2860 (Копировать)VI фестиваль-конкурс студентських сімей відбувся в Черкасах 19 грудня. Захід проводиться за підтримки управління у справах сім’ї молоді та спорту облдержадміністрації спільно з Черкаським обласним молодіжним ресурсним центром та міським Будинком культури ім. І. Кулика для студентів вищих навчальних закладів м. Черкаси та області. 

Розповісти романтичну історію знайомства, похвалитися «сімейним» талантом та позмагатися з іншими закоханими парами зібралися студенти із черкаських та уманських ВНЗ.

 Участь у конкурсі взяли шість студентських пар: представники Уманського державного педагогічного університету ім.. П. Тичини, Східноєвропейського університету економіки та менеджменту та Черкаського державного технологічного університету.IMG_2893 (Копировать)

Конкурсанти боролися за першість, креативно представляючи свою пару, освідчуючись у коханні, демонструючи талант, здаючи «іспит» зі знання одне одного та умінні імпровізувати й танцювати в парі.

«Приємно, що такі конкурси мають підтримку, адже вони наголошують на святості сім’ї, дозволяють парам дізнаватися більше, цінувати й довіряти одне одному, дає можливість підсилити почуття пари. Я приємно вражений підготовкою учасників. Наскільки оригінальні, творчі та, найголовніше, щирі їхні виступи й презентації», — ділиться враженнями Віктор Велівченко, директор Молодіжного ресурсного центру.

IMG_3027 (Копировать)За результатами конкурсу перемогу у конкурсі здобули Килимистий Максим та Лимар Оксана, студентська пара Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини.

Друге місце — Крикун Сергій та Хапіна Наталія, Уманський державний педагогічний університет ім. Павла Тичини, третє Шпак Богдан та Попова Інна, Уманський державний педагогічний університет ім. Павла Тичини.

Приз глядацьких симпатій та перемогу у номінації «Романтичні» отримали Панов Дмитро та Недоступ Руслана, Черкаський державний технологічний університет. Найкреативнішими стали Слободянюк Юрій та Половка Олена, , Уманський державний педагогічний університет ім. Павла Тичини Найелегантішими Лапуренко Владислав та Колбухова Ольга, Східноєвропейський університет економіки та менеджменту

У рамках заходу всім переможцям вручено дипломи та цінні подарунки.

By |2013-12-20T11:26:51+00:00Декабрь 20th, 2013|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

This website uses cookies and third party services. Ok