Молодіжний ресурсний центр_3

Молодіжний ресурсний центр_3Найкращих, найактивніших волонтерів привітали зі святом у Черкаському обласному молодіжному ресурсному центрі. Для 30 волонтерів провели тренінг по подоланню комплексів, залучили до проведення акції та відкрили дошку слави «Найкращий волонтер». Заходи приурочені до Міжнародного дня волонтера, який святкують 5 грудня.

 Метою заходу стало сприяння розвитку волонтерського руху на Черкащині, виховання в молоді волонтерського духу, сприяння становленню, саморозвитку та самореалізації студентів та школярів як волонтерів.

Волонтери стали учасниками тренінгу Костянтина Баранова «Без табу».Тренінг,спрямований на обмін досвідом, популяризацію волонтерства та заохочення молоді до участі у позакласній та позааудиторній роботі, подоланню комплексів та стереотипів.Молодіжний ресурсний центр_1

«Волонтерство – це особлива форма зайнятості людини. Це постійне навчання, вдосконалення. Це змога розвивати себе, постійно спілкуючись із цікавими людьми. А ще, це можливість весело провести час, — розповідає Віктор Велівченко, директор Молодіжного ресурсного центру. – Тому ми хотіли подякувати нашим волонтерам, що вони допомагають нам та  вкотре показати наскільки важлива їхня робота».

По завершенню, учасниками презентували подарунки та грамоти. Також відкрили дошку пошани «Найкращий волонтер 2013 року», на якій кожен із учасників написав свої побажання та пояснення, чому цікаво та важливо бути волонтером.

 

Захід відбувся за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту.

Один комментарий к “У Черкасах відкрили дошку слави волонтерів”

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *