ВІЛ/СНІД — «поза грою»!

Home/Новини/ВІЛ/СНІД — «поза грою»!

ВІЛ/СНІД — «поза грою»!

IMG_3648 (Копировать)Навчальний табір щодо попередження проблеми ВІЛ/СНІДу відбувся у Черкасах 21-22 грудня. Понад 60 учасників із Черкас та області навчалися безпечної поведінки та покращували свої знання із проблематики ВІЛ/СНІДу. Захід реалізується в межах проекту «Вільний удар (Free kick)» – спільний проект Корпусу миру США в Україні та благодійної організації «Грассрут Соккер».

Тренінгові заняття для молоді провели досвідчені тренери Корпусу Миру Аліна Кордюк та Костянтин Баранов.

«Можу зауважити, що з кожним заходом бачу позитивні зміни. Діти стають більш обізнаними у питаннях ВІЛ, більш відповідально і свідомо ставляться до проблеми. Важливо також, що після тренінгів усі протестувалися, хоча раніше не було такої стовідсоткової віддачі», — ділиться враженнями Аліна Кордюк, тренер Корпусу Миру.

IMG_3101 (Копировать)Окрім тренінгів, учасники мали змогу подивитися та стати учасником театралізованого дійства. Молоді показували як негативно на свідомість впливають наркотики. Учасникам пропонували намалювати своє майбутнє, зав’язавши очі. Планувати майбутнє, вживаючи наркотики, все одно що робити вибір наосліп. Щоб майбутнє було таким, як ви його уявляєте, потрібно ухвалювати всі рішення, дивлячись на світ відкритими очима.

«У студентів дещо упереджене ставлення до тренінгів на тематику ВІЛ/СНІД, так би мовити вони «вже в курсі». Але, по закінченню тренінгу, виявилось, що не тільки студенти отримали багато нової інформації, але і я дізналась нове, не дивлячись на те, що неодноразово брала участь у  заходах, пов’язаних з цією темою. Програма була надзвичайно інтерактивною та корисною. Приємно було й те, що утворилися досить довірливі відносини між тренерською командою та учасниками. Окрім позитивних емоцій, нових знайомств та подарунків, учасники тренінгу привезли с собою  роздатковий матеріал, щоб поширювати інформацію серед своїх знайомих, рідних за схемою «рівний рівному», — ділиться враженнями від табору Марина Демченко, супроводжуючому групи студентів Черкаського державного бізнес-коледжу.

IMG_3387 (Копировать)Ще однією особливістю заходу є футбольні змагання. Гра у футбол – це спосіб навчання, натхнення та інформування учасників з метою зупинити поширення ВІЛ. Адже, на прикладі передавання м’яча від гравця до гравця можна показати, що вірус  може так само легко передаватися між людьми.

«Приємно, що ми мали змогу вже втретє провести подібний табір. Проблема ВІЛ з роками не стає менш важливою, тому інформувати та проводити заходи з профілактики та попередження — важлива справа. Завдяки підтримці Корпусу миру США в Україні, благодійній організації «Грассрут Соккер», управлінню у справах сімї, молоді та спорту ЧОДА ми зробили невеликий «удар», поширюючи знання серед молоді й, сподівємось, він стане пасом до переможного голу над проблемою ВІЛ», — зауважує Віктор Велівченко, директор Молодіжного ресурсного центру.

По закінченню, усі учасники табору мали змогу пройти безкоштовне експрес-тестування на СНІД.

By |Декабрь 23rd, 2013|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment