Активна молодь Черкащини не байдужа до долі країни

//Активна молодь Черкащини не байдужа до долі країни

Активна молодь Черкащини не байдужа до долі країни

SAM_6431«Ми не байдужі до долі країни!» — саме така тема «круглого столу» стала причиною зустрічі активної молоді Черкащини, яка відбулася 29 січня  в приміщенні обласного молодіжного ресурсного центру.

Метою заходу стало висловлення підтримки молоддю мирного вирішення ситуації, що склалася в Україні, зокрема в Черкасах, та напрацювання пропозицій щодо поширення та популяризації толерантності у суспільстві.

Присутня молодь обговорила два наскрізні питання, що турбують нині їх. Це підтримка євроінтеграційного курсу України молоддю, а також підтримка мирного вирішення ситуації, що склалася в Україні.

Під час свого виступу начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації Вікторія Андріївна Кара підкреслила, що обласна влада готова підтримувати молодіжні ініціативи, спрямовані на інформаційно-просвітницьку роботу з молоддю в напрямку заохочення до мирного вирішення конфліктних ситуацій, протидії насильству.

У межах заходу Сергій Слинько – фахівець з інформаційно-консультативної роботи обласного молодіжного ресурсного центру презентував програму Кампанія Ради Європи «Рух проти ненависті» («No Hate Speech Movement»).SAM_6441

Ініціативна молодь активно взяла участь у діалозі й внесла свої пропозиції організаторам щодо проведення більшої кількості заходів для молоді на теми виховання толерантності, духовних цінностей, протидії насильству та наголосили на тому, що варто збільшити кількість практичних таборів, тренінгів, семінарів за методикою «Рівний рівному» для молодих людей.

Учасники заходу зауважили, що наша молодь проти будь-якого насильства, кровопролиття і тільки за мирне врегулювання конфліктних ситуацій у країні.

Під час обговорення учасники наводили приклади успішних міжнародних кампаній з питань протидії насильства і зауважили, що обмін досвідом з іншими країнами покращить обізнаність молоді щодо їхніх прав і обов’язків.

На закінчення заходу учасники провели акцію за назвою «Ми проти насильства!» та закликали молодь бути толерантними.

Організатором заходу є  управління у справах сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації.

Участь у «круглому столі» взяли представники молодіжних громадських організацій, ініціативних груп, молодіжні лідери, зокрема представники групи викладачів та студентів музичного училища ім. С.С. Гулака-Артемовського, ініціативної групи «Творче об’єднання «Пропозиція», Черкаської благодійної громадської організації ЛЖВ «Від серця до серця», Спілки дитячих та юнацьких організацій Черкащини, Черкаського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації Асоціація сучасного та естрадного танцю України, Черкаської обласної молодіжної громадської організації «Форпост», Черкаського обласного відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа ЛЖВ», Благодійного фонду «Інсайт», Черкаської обласної громадської організації «Центр європейської та євроатлантичної інтеграції», Громадської організації «Агенція молодіжних ініціатив», обласного молодіжного ресурсного центру.

By |2014-01-30T16:43:11+00:00Январь 30th, 2014|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment