Ресурсний

Почесною грамотою за вагомий внесок у розвиток волонтерського руху на Черкащині нагородили фахівця відділу інформації та комунікації з громадськістю облуправління ДСНС Ірину Коваль. Відзнаку Ірина отримала з рук директора Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру Віктора Велівченка, з яким уже кілька років поспіль співпрацюють черкаські рятувальники. 

— З обласним молодіжним ресурсним центром у нас склались партнерські стосунки, які йдуть на користь обом нашим організаціям, але найголовніше – йдуть на користь черкаській молоді, яку ми постійно залучаємо до волонтерства у сфері пропаганди безпечного способу життя, — пояснює Ірина Коваль. – Спільно ми провели низку цікавих акцій серед яких створення трудових волонтерських загонів, що бережуть ліс від пожеж, яскраві пропагандистсько-розважальні акції на черкаських пляжах та навіть танцювальні флеш-моби. Наймасштабнішими були тренінги з безпеки перебування у лісі, які наші працівники організували для учасників загону «Дикий шлях», що  отаборувався в заповідному урочищі Холодний Яр, а також пляжні акції. Останні відбувались у місцях масового відпочинку людей на берегах Дніпра та були спрямовані на попередження загибелі людей на водних об’єктах.

На користі такої співпраці наголошує і Віктор Велівченко. Він зауважує, що небайдужій черкаській молоді, яка має активну життєву позицію, дуже необхідні подібні заходи.

— Молоді люди не лише самі дізнаються найважливіші правила безпеки життєдіяльності, які колись зможуть врятувати їм життя, а й навчають своїх однолітків, залучаючи їх до волонтерського руху, — говорить Віктор Олегович.

Відтепер співпраця рятувальників та волонтерів стане ще ефективнішою. У планах – спільна профілактична діяльність у пожежонебезпечний зимовий період, адже з наближенням морозів неухильно збільшується кількість людей, які гинуть через власну необереженість.

– Нині ми формуємо волонтерські загони, які разом із рятувальниками проводитимуть профілактичні бесіди щодо дотримання правил безпеки під час опалення приміщень, — коментує речник начальника У ДСНС у Черкаській області Костянтин Проценко.

За інформацією сайту Управління ДСНС України в Черкаській області

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *