День онкохворої дитини 3

День онкохворих дітей – це не свято. Це день, коли громадськість має повернутися обличчям до цієї проблеми. Саме це і зробили Черкаський молодіжний ресурсний центр та лікарняні клоуни в дитячому відділенні онкогематології Черкаського обласного онкологічного диспансеру.

Веселити маленьких пацієнтів стало для них традицією. Уже майже рік діти, що лікуються на стаціонарі, батьки та медперсонал отримують пігулки хорошого настрою від черкаських клоунес! Їхня жіноча команда не така вже і велика – 6 осіб, але головне для них ‒ дарувати пацієнтам сміх і позитивний настрій.День онкохворої дитини 1

«Мало бути просто актором, щоб стати лікарняним клоуном, – розповідає Вікторія Дорошенко, лікарняна клоунеса ДоМіСолька, – потрібно бути ще й психологом, який може «вловити» той емоційний стан, що є в дитини, у відділенні, у батьків. Таких людей складно знайти в Черкасах, адже в нас немає театрального училища. Звичайно, дівчатам із нашої школи акторського досвіду бракує. Тому ми будемо намагатися раз-два рази на місяць збиратися групою та проводити тренінгові заняття, аби відкривати творчі можливості кожної людини, яка з нами в команді».

Окрім сміхотерапії, діткам підготували ще маленькі смачненькі подарунки та кульки у формі сердець до Дня святого Валентина.

 «Посмішка цих дітей – це величезна винагорода. У такі хвилини хочеться дарувати їм життя і якомога більше робити те, що викликає в них сміх. Ми сьогодні бачили радість на обличчях дітей і щастя в очах батьків. Це головне», ‒ запевняє Віктор Велівченко, директор Черкаського молодіжного ресурсного центру.

Автор: Анна Лелека

Джерело: http://punct.com.ua/news/koly-smih-likuje/ Молодіжний новинний портал Пункт

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *