Молодь вчили планувати сім’ю

Home/Новини/Молодь вчили планувати сім’ю

Молодь вчили планувати сім’ю

Висвітлення питань репродуктивного здоров’я та планування сім’ї, шанобливого ставлення до свого здоров’я та здоров’я оточуючих, пропаганди здорового способу життя –  основні аспекти, які аналізували районному тренінгові з питань репродуктивного здоров’я і планування сім’ї. Захід провели фахівці Молодіжного ресурсного центру за сприяння районного відділу освіти червонохресні працівники Звенигородщини для соціальних педагогів та учнівської молоді загальноосвітніх шкіл, філії Східноєвропейського університету економіки та менеджменту та  центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів.

3За словами методиста методичного кабінету відділу освіти Звенигородської районної державної адміністрації Світлани Бережної, у навчальних закладах району впроваджується навчання учнів за програмами розвитку життєвих навичок щодо формування здорового способу життя. Тож стали традиційними заходи, спрямовані на висвітлення таких питань серед учнівської молоді. А проведений тренінг став логічним проводженням діяльності, спрямованої на поширення серед молоді навичок збереження здоровя та планування сім’ї.

Змістовними, насиченими вичерпною інформацією із зазначеної теми, були практичні виступи, заняття та тренінги заступника директора Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру, національного тренера проекту «Разом до здоров’я» Аліни Кордюк.

Жваве обговорення викликали теми дискусій «Фактори, що впливають на репродуктивне здоров’я», «Аборт та його наслідки. Ставлення до проблеми. Методичні та психологічні аспекти».

– Усіх учасників тренінгу було розподілено на три групи, які проводили дослідження теми: «Визначення понять «здоров’я, репродуктивне здоров’я, планування сім’ї». Аліна Сергіївна своєю відвертістю та щирістю зуміла полонити учасників тренінгу. У невимушеній довірливій атмосфері, яка панувала протягом усього заходу, обговорено актуальність цих тем. Учні – а це переважно 15-16-річні молоді люди – отримали відповіді на такі злободенні для них питання: як оволодіти найкращими життєвими навичками, використовувати їх в подальшому для підтримки свого здоров’я, відтворення здорового покоління. Це черговий захід в плані підготовки дітей-волонтерів «Рівний-рівному», надалі плануємо проводити такі заходи постійно, – зазначив організатор проведеного тренінгу, голова районної громадської організації Товариства Червоного Хреста Володимир Слинько.

За матеріалами організації Червоного Хреста Звенигородської спеціалізованої школи №3  І-ІІІст.

By |Февраль 19th, 2014|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment