IMAG0040

Засобам подолання насильства та ненависті навчали фахівці Молодіжного ресусного центру на інформаційно-практичному тренінгові для для  соціальних педагогів — голів первинних організацій Товариства Червоного Хреста — навчальних закладів.

Захід організувала Звенигородська районна організація Товариства Червоного Хреста за організаційної підтримки відділу освіти, тренінги провів фахівець Молодіжного ресусного центру Сергій Слинько.

Під час тренінгу обговорені різні види прояву насилля та ненависті, роль педагогічних працівників у протидії цих явищ та формування в учнівської молоді мови миру та толерантності. Особливу увагу Сергій Слигнько звернув на негативний вплив на особистість, родину та суспільство. Учасники переконалися, що необхідно приділяти постійну увагу  всім фактам насильства та ненависті, проводити інформаційно-попереджувальну роботу а жертв насильства тримати під постійною увагою.

Учасники тренінгу  отримали  теоретичні та практичні рекомендації від тренера. Захід проведено в плані підготовки волонтерів Товариства Червоного Хреста.

 За інформацією відділу освіти Звенигородської РДА

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *