Посольство США в Україні оголошує конкурс серед учнів старших класів м. Черкаси з додаткового набору для участі у Програмі стипендій з вивчення англійської мови. Ця програма надає можливість учням із малозабезпечених сімей та учням з обмеженими фізичними можливостями віком 14-16 років безкоштовно вивчати англійську мову за комунікативною методикою і з використанням американських навчальних посібників. Заняття проходять до грудня 2015 року на базі Черкаської загальноосвітньої школи № 5 з інклюзивною формою навчання.

Програма передбачає безкоштовні заняття англійської мови в позакласний час три рази на тиждень, включаючи  роботу з комп’ютером, участь у громадських та культурних заходах, а також інтенсивну  літню мовну школу протягом двох тижнів у червні-липні 2014 року.  Після закінчення програми учасники отримають сертифікати від Посла США в Україні. Для участі в програмі студенти будуть відібрані у відкритому конкурсі.

Запрошуються до участі у конкурсі:

  • учні старших класів віком 14-15 років із малозабезпечених сімей та з обмеженими фізичними можливостями м. Черкаси
  • які мають базові знання англійської мови
  • мотивацію вивчати англійську мову
  • можливість регулярно відвідувати всі заняття протягом двох років і мають гарну дисципліну

Як взяти участь у програмі:

Заявка складається із заповненої аплікаційної форми, короткого есе українською або англійською мовою про зацікавлення учня у вивченні англійської мови, та офіційного документа, який підтверджує, що учень походить із малозабезпеченої родини.  Для отримання бланків анкет та подання заявок для участі у конкурсі можна звертатися до співробітника  громадської організації «Центр соціального партнерства» (Юлія Салівончик або Антоніна Бандурка) за адресою: м. Черкаси, вул. Хрещатик, 193/4 , spc@spcngo.org  Телефони для довідок: (0472) 45 24 43, 063 853 4893, 063 8864553

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *