IMG_6918

Визначити які небезпеки приховує інтернет та як позбутися залежності від всесвітньої мережі зібралися учні-старшокласники Черкаської спеціалізованої школи I-III ступенів №17 у  обласній бібліотеці для юнацтва ім. В. Симоненка.

Сергій Слинько, фахівець Молодіжного ресурсного центру, разом із учнями розбиралися з чого починається віртуальна аддикція, чому виникає та які наслідки несе в собі.

Учні також визначили власні правила користування інтернетом, аби використання всесвітньої мережі було лише на користь. Одним із ключових правил стало: «Обмежувати свій час перебування в інтернеті на розваги. Інтернет варто використовувати лише по роботі».

«Інтернет не є виключно негативним чи позитивним явищем. Це, як виделка, нею можна виколоти очі, а можна — їсти. Інтернет — це хороший інструмент, якщо уміти ним користуватися, — зауважує Сергій Слинько. – Лікувати інтернет-залежність складніше. Це виключно психологічна залежність, тому її не завжди можна розпізнати, адже вона не має чітких виражених зовнішніх ознак».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *