Флешмоб16

Понад сотня черкащан своїми тілами створили карту України та Криму. Такий флешмоб відбувся 15 березня  на площі ім. Тараса Шевченка (Театральній). Захід на підтримку територіальної цілісності України організував Молодіжний ресурсний центр.

 У руках молодь тримала жовті та блакитні аркуші паперу, а також букви, що складали гасло «Ми єдині».Під час флешмобу черкащани вигукували слова «Ми єдині», «Крим – це Україна». На завершення заходу вони виконали гімн України.

Флешмоб15За словами  організатора заходу, директора Черкаського молодіжного ресурсного центру Віктора Велівченка, черкащан доєднатися до акції запрошували в соціальних мережах. У флешмобі взяли участь студенти ЧНУ ім. Богдана Хмельницького, ЧДТУ, різні громадські організації, зокрема, Правий сектор, Самооборона тощо.

– Останніми днями подібні акції відбуваються по всій країні, хотілося щось подібне провести й у Черкасах, – зазначив Віктор Велівченко. – Україна в нас єдина. Неважливо, якою мовою ми спілкуємося чи в якому місті живемо, в нас є спільна мета: побудова незалежної держави. Сьогодні ми це показали.

Акція була аполітичною, без будь-яких партійних прапорів.

За матеріалами сайту Прочерк

Відео — ВІККА

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *