Живу карту України створили в Черкасах (ВІДЕО)

//Живу карту України створили в Черкасах (ВІДЕО)

Живу карту України створили в Черкасах (ВІДЕО)

Живу карту України створили в Черкасах. Аби показати, що вона – єдина й неподільна. Такий флешмоб організувала місцева молодь. Потому ще й написала листа черкаським військовим у Криму. Про що там – далі в сюжеті.

 – Крим – це Україна! Крим – це Україна!

У середмісті Черкас і дорослі, і малі в один голос закликають Крим не відділятися. Для переконливості тут створюють живу карту України.

– Ми любимо Україну! Ми любимо Україну! Крим – це Україна!

Патріотичний флешмоб – ідея черкаської молоді. Так вона хоче нагадати всім українцям про братерство.

Віктор Велівченко, співорганізатор флешмобу: «Україна в нас єдина. Не важливо, якою мовою ми спілкуємося чи в якому місті ми живемо, у нас є спільна мета – суверенна, незалежна, демократична держава. Сьогодні це ми намагаємося показати».

Ніка Мольвер, жителька м. Черкаси: «Ми всі єдині, неподільні, ми – держава. Важко сидіти вдома і читати всі ці новини. Хоч якось хочеш допомогти. Коли ти тут із такими самими людьми, то тобі не так страшно».

Ще вчора аполітична, сьогодні затята націоналістка. Олександра прийшла сюди, аби показати родичам у Криму, що тут про них пам’ятають і так легко не відпустять.

Олександра Фадєєва, жителька м. Черкаси: «Стала націоналісткою! Ця вся організація, треба більше таких, щоб люди на сході України знали, що ми єдині і не хочемо поділу. І ці всі провокації – це провокації російських громадян».

За єдину Україну як всередині, так і зовні. Анастасія для більшої переконливості вбралася у вінок та вишиванку.

Анастасія Ільченко, жителька м. Черкаси: «Це для того, щоб показати – ми патріоти, ми за єдину Україну, цілісність. Ми хочемо об’єднатися, щоб в нашій країні не було сепаратизму. Не було тих трагічних подій, які вже відбулися».

Створивши своїми тілами карту України, флешмобери починають співати національний гімн.

Опісля активісти пишуть листи підтримки черкаським військовим у Криму. Кожне послання – крик душі. Адже і тут, і там люди хочуть одного – миру.

За матеріалами ВІККА

By |2014-03-18T17:08:04+00:00Март 18th, 2014|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment