Флешмоб11

У Черкасах стартувала соціальна виставка плакатів, спрямованих на популяризацію читання. Захід приурочений до Міжнародного дня дитячої книги, який у всьому світі відзначають у день народження найголовнішого казкаря – Ганса Крістіана Андерсена – 2 квітня.Читайте дітям-ростіть особистість_11

Аби показати, що читання – це цікаве заняття, яке всебічно розвиває особистість Молодіжний ресурсний центр запросив відомих, креативних, успішних черкасців, аби ті перевтілилися в героя улюбленої дитячої книжки. Тим самим нагадавши усім, що читання виховує різнобічну особистість.

«Казки долають кордони і не лише міжкультурні, а й вікові. Перечитуючи казки для цього проекту, я зрозумів, яка мудрість прихована у дитячих творах. Які часом абсолютно недитячі проблеми описує той чи інший автор. Тому, вкотре переконався, що є твори, до які з насолодою перечитуєш у будь-якому віці: чи то 9 років, чи – 29», — зауважив Віктор Велівченко, директор Молодіжного ресурсного центру.Читайте дітям-ростіть особистість_5

 Молодіжний ресурсний центр дякує усім учасникам, які взяли участь у проекті. І запрошує усіх подивитися у яких казкових персонажів перетворилися 14 успішних особистостей. Виставка триватиме протягом місяця у ТРЦ «Любава»

Фото – Олександр Якимович, дизайн – РГ «Меджик дизайн», друк – «Мистецька Брама Україна».

В образах казкових героїв — Анна Харченко, Ольга Касьянова, Марина Лук’яненко, Олексій Хуторний, Олександр Горобець, Віктор Веливченко , Сергій Крашенінніков, Ірина Тітовська, Олександр Третяков, Ольга Грамаш, Сергій Проскурня, Олександр Якимович, Вікторія Коваленко, Олена Мрійко.