сл

Молодіжний актив області зібрався 10 квітня на молодіжну раду, щоб визначити свого лідера на посаду начальника обласного управління у справах сім’ї, молоді та спорту. За результатами голосування, цим кандидатом від молоді став Сергій Слинько – 22  голоси.

Інші кандидати отримали наступну кількість голосів: Максим Зеленський – 12 голосів, Катерина Коваленко – 4 голоси, Олексадр Проценко – 2 голоси.

Під час зустрічі кандидати представили себе, а також відбулася коротка сесія питань-відповідей між кандидатами та громадськими активістами Черкащини. Усього на засіданні зареєструвалося близько 50 громадських діячів. Молодіжна рада була зініційована черкаською лігою КВК.

«Дуже приємно, що нарешті молодь зібралась та висказала своє слово, своє бачення ситуації в молодіжній політиці та визначилась із своїм кандидатом на посаду начальника управління. Сподіваємось, цей захід стане тим першим кроком по створенню громадської ради при управлінні, яка буде майданчиком для об’єднаних зусиль по реалізації молодіжної політики в області», — коментує Віктор Велівченко, директор Молодіжного ресурсного центру.

Один комментарий к “Молодь обрала начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту”

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *