Черкаські школярі візьмуть участь у квесті «Загадка Тараса Шевченка»

Home/Новини/Черкаські школярі візьмуть участь у квесті «Загадка Тараса Шевченка»

Черкаські школярі візьмуть участь у квесті «Загадка Тараса Шевченка»

2014 рік оголошено роком Тараса Григоровича Шевченка. Цьогоріч уся країна доєднується до святкування 200-річчя від дня народження Кобзаря. Творчість Тараса Шевченка, як і власне його персона, заслуговує особливої уваги. Молодіжний ресурсний центр вирішив доєднатися до загальноукраїнських святкувань й провести загальноміський квест серед шкільної молоді.

22 травня – ще одна дата, яка поєднує нас із Тарасом Шевченком. Саме цього дня 1861 року відбулося перепоховання митця на Чернечій горі. Саме до цієї дати ми вирішили приурочити квест «Загадка Тараса Шевченка».

Ми вирішили відійти від літературних/мистецьких вечорів, а створити захід, який об’єднає усі напрями діяльності українського поета.

Квест передбачає пошуки підказок у різних куточках м. Черкаси. Місця, у яких сховані загадки і завдання стосуватимуться безпосередньо життя й творчості Тараса Григоровича. Ми охопимо не лише його поетичний, літературний спадок, а й художній доробок, громадську роботу, дослідження з фольклористики та етнографії.

Учасники, шукаючи відповіді, відкриватимуть для себе нового митця. В кожній точці учасники отримуватимуть наступну підказку й частину пазлу. На останній точці квесту, кожна команда зі знайдених частин складатиме свій рядочок із віршу. Той, хто перший успішно виконає усі завдання, – стає переможцем.

По завершенню усі рядки від команд-учасників ми об’єднаємо, утворивши строфи з вірша Т. Г. Шевченка, після чого відбудеться нагородження учасників та переможців подарунками.

Для участі в квесті школам потрібно створити команду, яка складатиметься із трьох осіб, придумати назву й зареєструватися за адресою:  http://bit.ly/zagadka_TGSh

У грі візьмуть участь не більше, ніж 10 команд-учасників.

Під час вирішення завдань, враховуючи специфіку теми, можна буде користуватися інтернетом. Тому учасникам варто подбати про мультимедійні пристрої.

Квест відбудеться 22 травня. Початок о 15.00 на Театральній площі біля пам’ятника Т. Г. Шевченку. Гра триватиме орієнтовно 2 години.

Детальнішу інформацію можна отримати за телефонами:

36-00-59, 093-63-13-028 Інна Наливайко

By |Май 19th, 2014|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment