День Європи у Черкасах!

Home/Новини/День Європи у Черкасах!

День Європи у Черкасах!

17 травня 2014 року до Дня Європи у Черкасах стартує загальноміський квест «Європа без насильства». 

Головна мета квесту – якомога швидше та якісніше послідовно виконати спеціалізовані завдання у різних куточках центральної частини міста. Завдання квесту пов’язані з популяризацією європейських цінностей, популяризацією здорового способу життя та формуванню ненасильницької поведінки у молодіжному середовищі.

Участь у квесті візьмуть 10 команд — кращих євроклубів міста. Однак перемогу у змаганнях зможе отримати лише найкмітливіша, найспритніша та найобізнаніша з європейськими цінностями та принципами здорового способу життя команда.

Команди-переможці отримають почесні відзнаки. Також усі учасники та команди-переможці отримають призи від спонсорів та організаторів заходу.

європа1

Враховуючи стислі терміни часу, щоб стати учасником цих змагань шкільному євроклубові необхідно остаточно підтвердити свою участь заповнивши он-лайн форму за гіперпосиланням j.mp/evro-no-hate. Перші 10 команд, які зареєструються, – стануть учасниками загальноміського квесту.

Кожна команда має складатися з 5 учнів віком 14-18 років (2 хлопця і 3 дівчини, або ж 3 хлопця і 2 дівчини). Замість одного з учасників допускається участь у квесті координатора шкільного євроклубу або ж іншого представнику школи. Команди мають прибути до 10.00 до сцени на площі ім.Т.Шевченка або ж до сцени у сквері ТЦ «Хрещатик сіті»: місце наразі уточнюється і буде повідомлене командам згодом. Квест орієнтовно триватиме 2,5-3 години. Завершиться урочистим нагородженням о 13.00.

Команда-учасник придумує свою європейську назву, гасло та елемент «зовнішності», яким буде відрізнятися від інших квестерів (наприклад малюнок на обличчі, бейдж, кепки з паперу, футболки, хустинки на шиї тощо). Учасники мають бути готові до пішого пересування центральною частиною міста, тому одяг має бути зручним, взуття теж, бажано мати головні убори та закриті плечі. Воду в достатній кількості командам забезпечать організатори. З собою одному із членів команди необхідно мати можливість здійснювати фото та коротку відео-зйомку (достатньо мобільного телефону з такими функціями, фотоапарати та відео-камери вітаються).

Координатор квесту: Сергій Володимирович Слинько – (0472) 36-00-59, 093 863 3688, 067 473 1152. Також про деталі можна дізнатися в голови асоціації шкільних євроклубів міста – Олени Олександрівни Білоус, 45-14-23, 097 940 8301).

By |Май 13th, 2014|Новини|1 Comment

About the Author:

One Comment

  1. […] межах святкування Дня Європи Молодіжний ресурсний центр спільно з Департаментом  […]

Leave A Comment