До Дня Європи в Черкасах пройте квест, фільмопоказ та виставка карикатур

//До Дня Європи в Черкасах пройте квест, фільмопоказ та виставка карикатур

До Дня Європи в Черкасах пройте квест, фільмопоказ та виставка карикатур

Анонс-Дны эвропи в ЧеркасахВ рамках  проекту «Дні Європи в Україні – 2014. Діалоги про цінності» в Черкасах відзначення Днів Європи відбудеться з 15 по 17 травня 2014 року. Проект  має на меті привернути увагу громадян до європейських цінностей та стандартів. Організатори прагнуть популяризувати суспільний запит на європейський вибір через кампанію «Я поділяю європейські цінності!». Кампанія залучає  до діалогу та партнерства з Мережею ЦЄІ України активістів у районних центрах, експертів, вчених, режисерів, письменників.

15 травня 2014 року о 15.00 у приміщенні Черкаської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка, (вул. Байди Вишневецького, 8, Черкаси) відбудеться показ документального фільму «Виховання Ульяни». Перед цією унікальною 9-річною  особистістю безсилі всі педагогічні закони. Хороші діти старанно працюють і моляться, граються разом. Погана Ульяна не молиться і проводить час наодинці з собою. ЇЇ мама наркоманка, а бабуся – алкоголічка. Тому cестри з Общини нових святомучеників, де виховують Уляну, вважають її генетично зіпсованою.

Ще один фільмопаказ відбудеться 17 травня в приміщенні Черкаського художнього музею.. Там покажуть фільм «Путінські ігри», який розповідає про особливості проведення Зимових Олімпійських ігор в Сочі. Змагання проводять на субтропічному курорті. «Сочі 2014» за витратами на підготовку – найдорожча Зимова Олімпіада, яка б’є всі рекорди за масштабами корупції та манії величі. Для прикладу, на будівництво 45-кілометрової дороги до Олімпійського селища були витрачені такі кошти, за які цю дорогу запросто можна було б вкрити золотом або вимостити чорною ікрою. Режисеру Алєксандру Ґєнтєлєву вдалося поговорити з багатьма ключовими фігурами – від мера міста Сочі та корумпованих підрядників, сенаторів і лобістів, до президента Олімпійського комітету Росії. Ці розмови допомогли авторові продемонструвати, що підготовка цієї Олімпіади є відчутною екологічною загрозою та історією про величезне розкрадання грошей.

Після перегляду фільмів відбудуться традиційні обговорення з експертами.

17 травня 2014 року о 10.00  на площі ТРЦ «Хрещатик СІТІ» стартує загальноміський квест «Європа без насильства». Цей захід стане третім загальноміським квестом до Дня Європи після успішно організованих подібних квестів у 2013 та 2011 роках.

Головна мета квесту – якомога швидше та якісніше послідовно виконати спеціалізовані завдання у різних куточках центральної частини міста. Завдання квесту пов’язані з популяризацією європейських цінностей, здорового способу життя та формуванню ненасильницької поведінки у молодіжному середовищі.

Паралельно з квестом на Хрещатик СІТІ розгорне свою роботу «Вуличний євроуніверситет» та виставка карикатур «Є краща сторона Європи». Саме під такою назвою Інститут світової політики розпочав інформаційну кампанію, присвячену європейській інтеграції України. На карикатурах зображені дві реальності — українська і європейська. Учасники свята мали можливість порівнювати, обговорювати, робити висновки про життя в Україні та Європі. Із задоволенням фотографували виставку та самі фотографувалися на її фоні. Під кінець заходу виставка перемістилася в Художній музей, щоб її мали можливість переглянути і учасники дійства «Ніч в музеї».

Реіональними організаторами проекту є: Департамент інвестиційно-інноваційної політики та зовнішньоекономічних зав’язків Черкаської ОДА, Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр, Центр Європейської інформації при обласній науковій бібліотеці ім.Т.Шевченка, Черкаська обласна благодійна фундація «Паритет», Черкаський художній музей.

Організатором заходу на національному рівні виступає  Центр європейської інформації у Полтавській області та громадська організація Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб» під егідою Мережі центрів європейської інформації України (http://ukrcei.org), за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження» www.irf.ua.  Партнерами проекту виступають Товариство «Український Народний Дім в Чернівцях», Інститут світової політики та Фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA. Інформаційну підтримку надає Представництво Європейського Союзу в Україні.

By |2014-06-04T05:22:40+00:00Май 10th, 2014|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment