Молодь вшанувала загиблих у Другій світовій

//Молодь вшанувала загиблих у Другій світовій

Молодь вшанувала загиблих у Другій світовій

Черкаська молодь мовчазною пішою ходою 8 травня вшанувала загиблих під час Другої світової війни. Більше ста молодих черкасців із лампадками та свічками у руках пройшли центральним бульваром Шевченка від пам’ятника Богдану Хмельницькому до Пагорба Слави. Багато молоді були із символічними червоними маками, деякі несли квіти.

Неподалік від Пагорба слави, біля Свято-троїцького собору, до молоді долучилися представники УПЦ КП, чиновники з облдержадміністрації та активісти політичних сил.

У той же час біля могили невідомому солдату вже проводили поминальний мітинг «рухівці». Об’єднавшись на Пагорбі слави усі долучилися до панахиди та хвилини мовчання. Потім усі охочі поставили лампадки та поклали квіти.

До поминальної ходи приєднався і Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр.

«Взяти участь у поминальній ході  — це можливість висловити свою повагу й тим самим підкреслити значущість перемоги й миру. Дуже важливо, що такий захід був зініційований молоддю й тому ми охоче доєдналися до вшанування», — говорить Віктор Велівченко, директор Молодіжного ресурсного центру.

Поминальна хода була аполітичною – без політичної символіки та прапорів.

«Ми вважаємо, що такий захід не має нести якісь гасла та політичну символіку. Це захід із вшанування загиблих, тому максимум, що можна використовувати із символіки – це чорні траурні стрічки», – розповів представник координаційної ради молодіжних громадських організацій та об’єднань «Патріотична ініціатива» Данило Майоров.

За матеріалами Радіо Свобода

By |2014-05-10T19:52:31+00:00Май 9th, 2014|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

This website uses cookies and third party services. Ok