Прем’єрний і єдиний показ скандального фільму «Путінські ігри» відбудеться в Черкасах 17 травня

Home/Новини/Прем’єрний і єдиний показ скандального фільму «Путінські ігри» відбудеться в Черкасах 17 травня

Прем’єрний і єдиний показ скандального фільму «Путінські ігри» відбудеться в Черкасах 17 травня

c7a70c7-10-1

Оргкомітет в Черкасах планував показати фільм на площі ім. Т. Шевченка в межах заходів до Дня Європи. Була вся необхідна апаратура і домовленості, однак погода вносить свої корективи.

Тому місцем проведення цієї суперечливої «документалки» було обрано Черкаський художній музей. Ми не робимо широкої реклами, бо місць в залі всього 100. Разом з тим розраховуємо, що на перегляд стрічки прийдуть ті, хто готовий сприймати серйозну документалістику.

Із метою збереження безпеки глядачів залишаємо за собою право не допускати до зали людей в нетверезому стані та з підозрілою поведінкою, а також виводити з місця проведення заходу тих, хто порушуватиме порядок під час перегляду.

Органызатори переконані, що цей фільм вартий уваги, особливо в контексті останніх подій в наші державі. Тому запрошують переглянути компрометуючу картину «Путінські ігри» в суботу 17 травня о 21.00 у приміщенні художнього музею по вул. Хрещатик, 259.

Організатори фільмопоказу на регіональному рівні: Департамент інвестиційно-інноваційної політики та зовнішньоекономічних зав’язків Черкаської ОДА, Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр, Центр Європейської інформації при обласній науковій бібліотеці ім.Т.Шевченка, Черкаська обласна благодійна фундація «Паритет», Черкаський художній музей.

Організатором заходу на національному рівні виступає  Центр європейської інформації у Полтавській області та громадська організація Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб» під егідою Мережі центрів європейської інформації України (http://ukrcei.org), за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження» www.irf.ua.  Партнерами проекту виступають Товариство «Український Народний Дім в Чернівцях», Інститут світової політики та Фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA. Інформаційну підтримку надає Представництво Європейського Союзу в Україні.

By |Май 15th, 2014|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment