фл

Понад 4 тис. черкащан та 25 представників інших областей одночасно присіли 25 разів на Соборній площі. Допомагали в реєстрації учасників та долучилися до рекорду й волонтери Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру.

За словами представника Книги рекордів України, стільки людей вперше присідали одночасно. За поставлений рекорд очільнику області на сцені вручили сертифікат. Серед тих, хто представляв інші регіони були відомі спортсмени та артисти. Зокрема, Валерій Харчишин, Фагот, Ярмак та ін. Крим представила Злата Огневич.флешмоб

Перед присіданням Василь Лазарович та Олексій Кузнєцов, як представники Івано-франківської та Донецької областей, заспівали гімн України.

Як пояснив журналістам організатор заходу голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко, спочатку він хотів, щоб на площі всі віджималися. Утім пізніше від такої ідеї відмовився, оскільки це може зробити не кожен.

— Ми хотіли продемонструвати, що ворожуючим сторонам зараз потрібро присісти, тобто сісти за стіл переговорів, — поясниів Юрій Олегович.

Також він додав, що був приємно здивований такою кількістю учасників, оскільки попередньо очікувалося, що присідатимуть близько двох тисяч черкасців.

По завершенню рекорду всі пішли у сквер за облрадою закладати Пагорб єдності. Представники різних областей привезли із собою землю з відповідних регіонів. Під час заходу вони поклали її у спільну чашу як символ єдності, опісля накрили спеціальним знаком.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *