Черкаси приєдналися до всеукраїнського флешмобу до Дня донора

Home/Новини/Черкаси приєдналися до всеукраїнського флешмобу до Дня донора

Черкаси приєдналися до всеукраїнського флешмобу до Дня донора

У Міжнародний день донора, 14 червня, черкащани протягли площею біля ПК «Дружба народів» червону нитку, яка стала символом крові та життя. У такий спосіб волонтери спробували наголосити черкащанам про важливість донорства і необхідність донорської крові. Захід організований Лікарняними клоунами Черкас за підтримки Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру.

15 червня3— Донорство дуже потрібне! Особливо є багато вимог й унікальностей для тих, хто хоче стати донором крові для онкохворих. Тому потрібно, аби люди цікавилися цим і знали що робити і куди іти, — зауважує Вікторія Дорошенко, ініціатор акції.

Ідея флешмобу полягла в тому, аби показати, як одна людина може допомогти багатьом. Декілька активістів тримали клубочки червоної нитки, які символізували донорську кров. Інші учасники акції розтягували нитку, створюючи тим самим символ сонця й сполучаючи однією ниткою донорської крові багатьох людей.15 червня15

—  Бути донором крові – це, мабуть, найменше чим ми можемо допомогти іншим людям. Сподіваємось, такі акції активізують людей і привернуть увагу до проблеми нестачі донорської крові для онкохворих. Ми і наші волонтери завжди залюбки долучаємось до подібних флешмобів і хочемо аби більше людей долучалися до таких акцій і в подальшому ставали донорами крові, — говорить Віктор Велівченко, директор Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру.

У День донора подібна акція пройшла у Рівному та Києві.

By |Июнь 16th, 2014|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment