Черкаси встановили рекорд із найбільшого зображення герба на прапорі

//Черкаси встановили рекорд із найбільшого зображення герба на прапорі

Черкаси встановили рекорд із найбільшого зображення герба на прапорі

Національний реєстр рекордів 24 серпня зафіксував новий черкаський рекорд – найбільше в Україні зображення герба на державному прапорі, виконане на стіні ТРЦ “Любава” – площею 240 м.

Рекорд зафіксувала представниця національного реєстру рекордів Лана Вєтрова.

За її словами, найбільше в Україні зображення герба знаходиться у Дніпропетровську, а ось за найбільшим зображенням герба на прапорі Черкаси поки що не мають собі рівних. Цей рекорд увійде до національної книги рекордів України.

— Багато міст презентували схожі роботи, проте ми провели експертизу і я підтверджую, що це зображення герба і прапора – поєднане – є національним рекордом. Ми зафіксували загальну площу зображення 240 м, – сказала Лана Вєтрова. – У Дніпропетровську є зображення лише герба, а у Житомирі – лише прапора. Черкаси вчинили дуже хитро і дуже мудро, поєднавши ці два символи державності, і, таким чином, встановили новий національний рекорд.

На втілення рекорду пішо 160 літрів фарби.

Свідоцтво про фіксацію національного рекорду Лана Вєтрова вручила директору ТРЦ “Любава” Олександру Чорному.

Ініціатива створення рекорду виходила від адміністрації ТРЦ, а організацію творчого втілення та підтримку забезпечив Молодіжний ресурсний центр.

Нагадаємо, що 21 серпня молоді дизайнери розпочали зображувати найбільший відбиток синьо-жовтого Герба України в центрі Черкас на фасаді ТРЦ «Любава». Проект ініційований до 23-ї річниці з Дня Незалежності України і має назву «Єдина країна». Захід має на меті підтримати патріотичний дух українців, а також – поширити ідеї єднання нації в контексті тяжкої ситуації, що склалася нині в країні.

Черкаські митці – Олександр Яковенко та Тарас Дядик – наносили контури державного символу на висоту зображення 18 метрів, використовуючи сучасну мульмедійну апаратуру.

За інформацією сайту Про все

Відео: Громадське: Черкаси

By |2014-09-08T23:30:03+00:00Август 26th, 2014|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment