Екологічна акція на підтримку надання землям урочища «Холодний Яр» статусу національного природного парку

Home/Новини/Екологічна акція на підтримку надання землям урочища «Холодний Яр» статусу національного природного парку

Екологічна акція на підтримку надання землям урочища «Холодний Яр» статусу національного природного парку

Екологи, рятувальники, волонтери, громадські активісти і просто активна черкаська молодь організували та провели акцію «Холодному Яру – статус національного природного парку».

Залишки скіфських курганів та трипільських поселень, руїни підземних церков та печер, земля, укрита лісом з тисячолітніми дубами, окроплена кров’ю козаків-гайдамак та партизанів – усе це Холодний Яр.

Унікальний лісовий масив, за кількістю археологічних, історичних, наукових об’єктів, (а їх тут налічується понад 150 найменувань) займає перше місце в Україні. Ці ліси недарма, як магнітом, притягують до себе не лише туристів, а й екологів і дослідників. У Холодному Яру можна не лише відпочити, насолоджуючись красою мальовничих балок, у яких столітні дерева обступають глибокі озера, а й дізнатись чимало про унікальну флору та фауну цих місць етнос місцевості та героїчну історію рідного краю.

Уже кілька років поспіль різноманітними способами природоохоронці намагаються привернути увагу органів влади на необхідність надання землям урочища «Холодний Яр» статусу національного природного парку. Одним із аргументів на підтримку такого статусу, стала суботня акція екологів та небайдужих черкащан, до якої долучився і Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр. 

By |Август 4th, 2014|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment