Фотостарт-5: Я живу!

//Фотостарт-5: Я живу!

Фотостарт-5: Я живу!

Юні фотохудожники, 1 вересня 2014 року стартував Відкритий фестиваль-виставка фотомистецтва для дітей та молоді «Фотостарт-5: Я живу!». 

Ми запрошуємо молодих людей віком до 22 років. Коло учасників не обмежуються територією проживання. Головне, щоб ваші фото відображали багатогранність мирного життя та мали художню цінність. Участь у нашому заході є безкоштовною. 

Учасники першої категорії (до 14 років) можуть проявити себе у номінаціях «Барви», «Доброта», «Мрія». Однак, ви можете надіслати тільки 1 фотографію у будь-якій номінації.

Учасники другої (від 15 до 18 років) та третьої (від 19 до 22 років) повинні надіслати фототриптих у будь-якій номінації: «Барви», «Доброта», «Мрія». Фототриптих має складатися з 3 фотографій, об’єднаних спільною ідеєю.

Роботи можуть бути представлені у будь-яких жанрах фотографії (портрет, пейзаж, флора, фотополювання, репортаж та ін.). Але у «Фотостарт-5: Я живу!» не допускаються роботи, які пропагують вживання тютюну, алкоголю та інших психоактивних речовин, насильство, будь-яку форму ворожнечі або містять будь-яку форму реклами.

Якщо вам цікаво спробувати себе у якості фотохудожника, тоді надсилайте свою заявку та роботи до 15 листопада 2014 року на електронну адресу оргкомітету photostart5@ukr.net.

Ваші роботи буде оцінювати експертна рада, до якої входять професіонали фотографічного мистецтва – фотографи та члени Національної спілки фотохудожників. Рішенням експертної ради вам присуджується Диплом учасника фестивалю-фотовиставки, а можливе й призначення спеціальних заохочень від партнерів. Дипломи та заохочення надсилаються поштою.

Організатором виставки «Фотостарт-5: Я живу!» є Луганська обласна молодіжна організація «Старт» за всебічної підтримки Національної спілки фотохудожників України.

Положення можна завантажити на сайті організаторів:  http://startuem.lg.ua/

Успіхів вам!

 

By |2014-10-17T15:13:36+00:00Октябрь 16th, 2014|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment