Кращий студент України

//Кращий студент України

Кращий студент України

Хочеш стати кращим? А може у тебе є друзі, які можуть такими стати? А можливо хочеш довести, що саме в твоєму університеті навчаються найкращі студенти? Тоді реєструйся!!!

З нагоди Міжнародного дня студента стартував Всеукраїнський конкурс «Кращий студент України».

Тож, кожен бажаючий може випробувати себе та стати кращим серед кращих. Для того, щоб взяти участь у конкурсі потрібно лише пройти онлайн-реєстрацію на офіційному сайті Студреспубліки.

Вже традиційно Студреспубліка за організаційної підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту та Міністерства освіти і науки України проводить Всеукраїнський конкурс «Кращий студент України» 2014 р.

Програма буде проходити у декілька етапів. Перший етап на рівні вищих навчальних закладів та другий етап, на регіональному рівні припадають на жовтень — грудень 2014 року. Фінальний етап конкурсу буде відбуватися на всеукраїнському рівні, трохи згодом.

 «Кращий студент України» – це не лише програма, що об’єднує найкращу молодь із усієї країни, а й дає можливість кожному на регіональному та всеукраїнському рівні продемонструвати, на що він здатен, а значить і шанс реалізувати себе у найближчому майбутньому!

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: (044) 529-13-75 та на офіційному сайті всеукраїнської молодіжної громадської організації «Студентська республіка» www.studrespublika.com.

Не прогав свій шанс! Ми чекаємо саме на тебе!

By |2014-10-21T21:36:43+00:00Октябрь 21st, 2014|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment