138327400

Кожну молоду людину хвилює: Ким бути? Як знайти головну справу свого життя, щоб отримувати моральне та матеріальне задоволення? Як уникнути помилок при виборі навчального закладу та майбутньої професії?

Відповіді на ці важливі питання учням давали представники служби зайнятості й Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру.

Профорієнтаційний захід під назвою «Калейдоскоп професій» у межах акції «Випускник -2015» уже пройшов у чотирьох містах області та м. Черкаси. Протягом жовтня та листопада учні старших класів Канева, Шполи, Корсуня, Сміли та Черкас брали участь у пізнавально-розважальному заході «Калейдоскопі професій» та «Профорієнтаційному КВК». Для того, аби якнайкраще дізнатися про різні професії та розповісти про них іншим.

На наступному тижні, а саме 27 листопада захід відбудеться у Чигирині, а 28 листопада у Звенигородці.

Головною метою організаторів цих заходів є ознайомлення учнів зі світом професій, створення сприятливих умов для забезпечення зайнятості молоді, її творчого, інтелектуального і духовного розвитку, задоволення потреби учнів старших класів у професійному самовизначенні і творчій самореалізації, популяризація актуальних професій та спеціальностей, зокрема пропаганда робітничих професій.

Аліна Кордюк, заступник директора Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру, співорганізатор, вважає, що профорієнтаційні заходи дадуть можливість школярам детальніше вивчити нюанси тієї чи іншої професії. До того ж, діти вчаться шукати інформацію самі, що нині є позитивною навичкою.

«На КВК учасники дуже гарно показують не лише професію, а й термінологію. А значить, вони поглиблено розібралися із специфікою тієї чи іншої сфери. Обираючи професію, вони уже не мають ілюзії щодо роботи і знають на що вони ідуть, до того ж часто таке детальне вивчення показує усі її перспективи. Відтак, школярі уже орієнтуються й на фінансову вигоду від здобутого фаху, а не лише від бажання себе зреалізувати», – ділиться думками Аліна Кордюк.

За словами школярів, проведений профорієнтаційний захід залишив незабутні приємні враження, оскільки у формі гри та за допомогою різних конкурсів вони засвоювали корисну інформацію, весело та цікаво проводили час та реалізовували свій творчий потенціал.

Проте найголовніше, що кожен учасник у майбутньому зможе зробити правильний вибір у калейдоскопі професій задля щасливого майбутнього.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *