26
Листопад

Молодь запрошують до участі у Форумі Економічної і соціальної ради ООН

Друзі, запрошуємо вас взяти участь у конкурсі заявок представників молоді України для участі у Молодіжному форумі Економічної і соціальної ради ООН. Відбір представника молоді для участі у Форумі та усі витрати, пов`язані із участю у заході, покриваються системою ООН в Україні.

РЕЄСТРАЦІЯ – ДО 30 ЛИСТОПАДА, поспішайте:)


Молодіжний форум Економічної і соціальної ради ООН відбудеться 2-3 лютого 2015 року у Нью-Йорку та буде присвячений ролі молоді у формуванні та визначенні пріоритетів розвитку після 2015 року.

До участі у Форумі запрошується молодь віком від 15 до 29 років, які є представниками незалежних молодіжних організацій, членами Національних молодіжних рад, Парламентів та активної молоді, що обізнані з молодіжною політкою ООН та процесом формування програми розвитку після 2015 року, вільно володіють англійською мовою і можуть достойно представити свою країну в зазначеному заході.

Для участі у конкурсі необхідно до 30 листопада 2014 року направити резюме та мотиваційний лист англійською мовою на адресу: rcrr.office.ua@one.un.org.

Детальну інформацію про Форум та критерії відбору учасників можете прочитати у прикріпленому документі pdf. Selection_Criteria

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *