Молодь запрошують до участі у Форумі Економічної і соціальної ради ООН

//Молодь запрошують до участі у Форумі Економічної і соціальної ради ООН

Молодь запрошують до участі у Форумі Економічної і соціальної ради ООН

Друзі, запрошуємо вас взяти участь у конкурсі заявок представників молоді України для участі у Молодіжному форумі Економічної і соціальної ради ООН. Відбір представника молоді для участі у Форумі та усі витрати, пов`язані із участю у заході, покриваються системою ООН в Україні.

РЕЄСТРАЦІЯ — ДО 30 ЛИСТОПАДА, поспішайте:)


Молодіжний форум Економічної і соціальної ради ООН відбудеться 2-3 лютого 2015 року у Нью-Йорку та буде присвячений ролі молоді у формуванні та визначенні пріоритетів розвитку після 2015 року.

До участі у Форумі запрошується молодь віком від 15 до 29 років, які є представниками незалежних молодіжних організацій, членами Національних молодіжних рад, Парламентів та активної молоді, що обізнані з молодіжною політкою ООН та процесом формування програми розвитку після 2015 року, вільно володіють англійською мовою і можуть достойно представити свою країну в зазначеному заході.

Для участі у конкурсі необхідно до 30 листопада 2014 року направити резюме та мотиваційний лист англійською мовою на адресу: rcrr.office.ua@one.un.org.

Детальну інформацію про Форум та критерії відбору учасників можете прочитати у прикріпленому документі pdf. Selection_Criteria

By |2014-11-26T14:11:08+00:00Ноябрь 26th, 2014|Можливості для молоді|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment