Всеукраїнська ініціатива «Точка тепла» у Черкасах

//Всеукраїнська ініціатива «Точка тепла» у Черкасах

Всеукраїнська ініціатива «Точка тепла» у Черкасах

Друзі! А ви часто задумувались над тим, як зберегти енергію та доступно утеплити будинок чи квартиру? Адже ви розумієте, яка ситуація відбувається зараз у нашій країні. Потрібно економити на всьому, в тому числі і на електроенергії. Тому, Черкаси долучилися до Всеукраїнської ініціативи під назвою «Точка тепла». 

Всеукраїнська громадська ініціатива молодіжного кліматичного руху, покликана допомогти людям розібратися у питаннях впровадження енергозберігаючих заходів та спонукати місцеві громади до мобілізації у подоланні викликів, пов’язаних з енергетичною кризою в Україні. Кампанія охопила одночасно чотирнадцять міст України: Київ, Вінниця, Добропілля (Донецької обл.), Запоріжжя, Львів, Луцьк, Миргород, Полтава, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Херсон, Черкаси і Чернівці.

У Черкасах екологічна акція «Точка тепла» пройшла 9 листопада з 11 до 16 години на першому поверсі ТРЦ «Любава». Активісти розгорнули консультаційний пункт, де показували всім охочим, як утеплюватися без шкоди для себе, та сусідів. Усі бажаючі могли БЕЗКОШТОВНО отримати корисні друковані матеріали по енергозбереженню та утепленню своїх домівок, а також мали нагоду проконсультуватися з експертами по енергоефективності та поспілкуватися з волонтерами, які з радістю розповідали про дієві способи економії енергії в повсякденному житті та давали конкретні поради, на що необхідно звернути особливу увагу при утепленні своєї оселі.

Також волонтери із ЧНУ ім. Б. Хмельницького, Юлія Коржова та Інна Осадча, напередодні, провели для студентів 2 та 3 курсів тренінги з питань енергозбереження та правильного утеплення осель.

Громадську ініціативу «Точка тепла» розпочали еко-активісти з різних міст за підтримки природоохоронних громадських організацій Української молодіжної кліматичної асоціації (УМКА), Екоклубу, Національного екологічного центру України (НЕЦУ)  та фінансової підтримки Представництва Фонду Гайнріха Бьолля в Україні.

Черкаська Громадська ініціатива була організована завдяки зусиллям координатора акції — Інесси Берези, громадських активістів — Ольги Галушко та Сергія Шмиголя, а також підтримці Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру, який запросив  до участі в акції волонтерів із ЧНУ ім. Б. Хмельницького, ЧДТУ і Черкаського політехнічного технікуму та допоміг в організації акції.

Головним завданням організаторів та активістів було навчити черкащан правильно зберігати тепло у своїх домівках і практично показати, як краще економити електроенергію, які матеріали використовувати для утеплення, а також розказати про основні помилки при утепленні свого житла.

By |2014-11-11T11:15:45+00:00Ноябрь 10th, 2014|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment