Форум-баркемп з розвитку контрпропаганди й інформаційного простору України

Home/Можливості для молоді, Новини/Форум-баркемп з розвитку контрпропаганди й інформаційного простору України

Форум-баркемп з розвитку контрпропаганди й інформаційного простору України

Молоді журналісти, активісти та громадські діячі, ми думаємо, що вам буде цікаво взяти участь у цьому заході, адже зараз у стані інформаційної війни це як ніколи актуально.

Форум-баркемп відбудеться 25 грудня в Запоріжжі.

В рамках заходу починаючі та професійні медійні та громадські діячі поділяться власним досвідом з якісного розвитку інформаційного простору України, інформаційного та морального опору антиукраїнській пропаганді, розроблять власні програми з ширшого висвітлення демократичних перетворень українського суспільства.

Також, в рамках заходу учасникам буде запропоновано створити власні яскраві матеріали з контрпропаганди з подальшим поширенням їх у місцевих та національних ЗМІ.

Участь в Форумі — безкоштовна, за умов попередньої реєстрації до 20 грудня 2014. Відібраним учасникам покривається вартість проїзду (плацкарт, рейсовий автобус). 

Форум-баркемп організовано молодіжною організацією «Наше щасливе життя» за підтримки Учбово-методичний центр захисту прав людини HRTC (м. Миколаїв), Національного фонду підтримки демократії NED та Посольства США в Україні.

Автор : Євген Заньковецький

About the Author:

Leave A Comment